SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izba Lordow

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7028

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MaTEO moze Private? Reszta bedzie Public.

Moderator działu Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
"Za zamkniętymi drzwiami" to mi sie podoba!!!!!


Pozdrawiam

KAIN
"Loved be few Hated by many But respect by all"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmmm......
a co z tymi co płacą

IZBA PACHOŁKÓW?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 357 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26976
Mawashi - ja nic nie pisałem o obrażaniu więc bądź uprzejmy czytać uważniej, w mojej wypowiedzi nie było również płaczu czy lamentu. Jeżeli nie potrafisz prowadzić rzeczowej dyskuji, a najlepszym sposobem na rozwiązanie problemu jest według Ciebie, rozwiązanie ustalone poza plecami większości zainteresowanych to dyskusja z Tobą raczej nie ma sensu.

Zapłaciłem abonament aby wspomóc Forum i być pewnym, że bedę miał pełny i nieograniczony dostęp - z grubsza w taki sposób przedstawił to MaTEO, a teraz co, zmiana reguł w trakcie gry - tak się nie robi.

Pozdrawiam

Max

Max

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
W mojej wypowiedzi nie piłem do Ciebie, sorry że tak pomyślałeś. W gronie moderatorów rozmawiamy na privie o różnych rzeczach i oni wiedzą o co mi chodziło.

Pozdrawam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2914 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17433
Za , cokolwiek to znaczy.

Fighter
Moderator: Sztuki Walki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Taki dział będzie nie fair dla innych użytkowników. Kryteria przyznawania pogrubień są już naciągane a jak wejdzie "Izba Lordów" to dopiero będzie kolesiostwo!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 2971 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17426
To forum mozna traktowac jako ciekawy eksperyment socjologiczny. - jak wladza zmienia ludzi? itp.
Najpierw wyodrebnil sie lider grupy, pozniej kasta rzadzaca. Jakis czas pozniej kadra urzednicza. Teraz dazymy do oligarchii...
Ja tam za zle wam nie mam.
Milego rzadzenia.

Pozdrawiam
M.
"Wybaczaj swoim wrogom lecz nie zapominaj ich imion"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
panowie przyjmowanie bedzie wygladalo na zasadzie jednoglosnego wyboru,dzial ten nie ma za zadanie kogokolwiek zaniedbywac,poprostu czeba miec miejsce gdzie pogadac o sprawach waznych i z dala od oczow mediow i innych arganow panstwowych.

Aptekarz
Moderator Dz.Doping

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4637 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17515
ja jestem za

Fire
Moderator: Fitness

** eX Moderator SFD **

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nowy dzial

Następny temat

Mateo, SKASOWAŁEŚ MÓJ POST?!

WHEY premium