SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Interpretacja wyników TSH FT3 FT4

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 588

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

28

Waga

103

Wzrost

189

Obwód ramienia

45

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

83

Staż na siłowni

8

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

4k

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1971
Panowie, jak to wygląda waszym zdaniem? Zbieram trochę badań zanim znowu skoczę do lekarza bo od ponad roku walczę z przemęczeniem, drżeniem i cierpnięciem mięśni. Wszystko co doktorek kazał zbadać wyszło ostatnio ok i pomyślałem, że może tarczyca.





Zmieniony przez - johnnybrvo w dniu 2023-04-21 09:52:24
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94726 Napisanych postów 364686 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669818
Tarczyca ok
Estro ubite jak wynik testosteronu prolaktyny lh fsh ?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1971
Trzymam tak nisko bo lepiej się czuję. Mój organizm chyba nie lubi jak już jest blisko górnej granicy normy. Leci 250mg/wk testa. Ten mocznik mnie lekko niepokoi, bo kreatyninę też mam wysoko, ale lekarz mówił że to dlatego, że mam dużo mięśni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 471 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 39959
Mocz badałeś? Usg nerek było robione? Jak wysoko ta kreatynina?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1971
Mocz badałem trzy razy, ale rok temu, zawsze ok. USG nerek tez wtedy robilem. Kreatynina 1.39 w normie do 1.25, wynik z zeszłego miesiąca. Profilaktycznie Cystatyne C jeszcze sprawdzałem i też ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94726 Napisanych postów 364686 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669818
johnnybrvo
Trzymam tak nisko bo lepiej się czuję. Mój organizm chyba nie lubi jak już jest blisko górnej granicy normy. Leci 250mg/wk testa. Ten mocznik mnie lekko niepokoi, bo kreatyninę też mam wysoko, ale lekarz mówił że to dlatego, że mam dużo mięśni


To nie mogłeś w 1 poście napisać że leci coś z saa?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1971
W zasadzie to mogłem, ale testa odpaliłem 2 miesiące temu, wiec uważam że całkowicie nie ma wpływu na moje dolegliwości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
A gdzie morfologia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1971
Raczej wszystko ok, mogłem być jeszcze lekko przeziębiony





Zmieniony przez - johnnybrvo w dniu 2023-04-21 18:37:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12070 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234791
zwieksz ilosc wody w diecie, bo hamatokryt i mocznik we krwi wysoko. Jak nic nie dzieje sie z nerkami to zazwyczaj jest to przyczyna zbyt malej ilosci plynow. Warto tutaj dac 1 litr na 1000 kcal jako ilosc wyjsciowa. plus 1500 ml dodatkowo w ciagu dnia. Dla osoby trenujace, stosujacej saa nie jest to duza ilosc. Zadbaj tez o odpowiendia ilosc elektrolitow, co powinno rowniez przelozc sie na lepsze samopoczucie w ciagu dnia.,
zawsze dodanie srodko bedzie mialo wplyw na samopoczucie, niezalezni od tego czy lecimy sobie na solo tescie, czy grubszej bombie.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1971
To się działo już przed odpaleniem testa. Pije bardzo dużo, moglbym coś popijać cały czas i w zasadzie to lepiej się czuję jak delikatnie się stopuje. Próbowałem różnych elektrolitów i zawsze się czuje po nich gorzej, ostatnio kupiłem asparagin i przy 6 tabsach na dzień jest masakra, zupełnie odwrotna sytuacja - jakby mnie odwadniało i dostaje skurczów dosłownie wszędzie, nawet na szczęce chyba się wybiorę konkretnie do nefrologa, bo nery sprawdzał mi urolog. Ostatnio byłem u internisty, ale chyba średnio ogarniętego, to jak zobaczył jakie mam zimne i sine łapy to zlecił mi masę badań reumatologicznych i ukierunkowanych na zespół raynauda, wszystkie wyszły też ok.


Zmieniony przez - johnnybrvo w dniu 2023-04-27 13:29:15
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak to fajnie połączyć 30ml test enan 300mg + 20ml wino w strzalach

Następny temat

Produkt West Ward laboratory Enan fej czy legit ?

WHEY premium