SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Insulina objawy hipo, problem

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2912

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam .
Rano insa 9 j poszła przed śniadaniem razem z gh 2 j genotropin .

Rozpisywał reszty cyklu nie bede bo chyba nie w tym rzecz .
Jestem około 3 tygodnia na insie razy dziennie .
Rano poszło 9 j i pojechałem na trening .

Śniadanie 160g ciemnego chleba żytniego plus kiełbasy troche wlecialo .

50 carbo plus potem vitargo jakies 10 min po .
Prawie zemdlałem po kilkunastu seriach na suwnicy , zawroty głowy nawet gorzej widziałem .

Opanowałem sytulacje pijąc wodę i colę .
Do tej pory jestem ospały .
Czy niesie to za sobą jakies wieksze konsekwencje jesli opanowałem sytulacje ?

Dzięki za odp .


Zmieniony przez - benlee273 w dniu 2016-12-08 12:45:21
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1288 Napisanych postów 1267 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32297
miczelx
Ernest_18
Ludzie czy wy wbijaliście insuline kiedyś ? nigdy w to nie uwierzę że będąc zdrowym na umyśle doprowadzisz się do hipoglikemii, no chyba że chcesz objawów zbliżającej się hipoglikemii jest kilka ona nie przychodzi od tak i na pewno nie po dawce 9j bo z taka ilością to organizm sobie nawet na czczo poradzi No chyba że się ktoś głodzi i wbija insuline W aptece są saszetki z glukoza TAKIE z myślą o nas


Malo wiesz na ten temat, przedewszystkim mylisz hipoglikemie ze wstrzasem hipoglikemicznym
objawy o ktorych mowisz, znaki poprzedzajace wg Ciebie hipoglikemie to jest wlasnie hipoglikemia
Doprowadzenie sie do hipoglikemi to zadna tragedia.
Hipoglikemia taka jak po typowych dawkach insy nie jest szeczegolnie niebezpieczna, bo organizm ma sposoby na to by ja zlikwidowac tj kortyzol, adrenalina, glukagon aczkolwiek lepiej zapobiegac oczywiscie, jesli to sie nie uda wystarczy poprostu cos zjesc lub wypic oczywista sprawa
po 9iu mozna jak najbardziej wpasc w hipoglikemie, z ktora owszem ogranizm pewnie sobie poradzi, ale zalezy to przeciez od mnostwa czynnikow
saszetki z glukoza, glukoza sa dla ciemniakow wbijajacych inse i jedzacych bulki i hamburgery (czyli 90% ludzie "chorych" na cukrzyce typ2) bez najmniejszeg pojecia o stosunku ilosci insy do ilosci wegli
Insuline mozna i bierze sie na redukcji, sa na to sposoby



albo mnie zle zrozumiałeś albo chcesz sie upierać że ja coś z czymś mylę OK jesteś moderatorem nie będę podważał twojego zdania bo wiem że masz ogromną wiedzę teoretyczną i praktyczną ale wbijam więcej slinu od ciebie i mam ładniejszego pena do tego gluko z reklamy Pozdrawiam
3

w toku eksperymentu chemicznego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Odpowie ktos ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Poprosimy ankietę działu. Przy okazji podaj jaka insulina idzie nazwa.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
. WIEK: 21
2. WAGA: 78 kg
3. WZROST: 170cm
4. WYMIARY:
-biceps: 42
-klatka:115
-udo: 62
-talia: 74
5. STAŻ NA SIŁOWNI:
6. DIETA:
-białko: 3g na kg masy
-węglowodany: 6
-tłuszcz: 2
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:kilka krótkich , jeden długi , pojedyncze : meta, deka+tesc dlugo , tren plus prop , półroczny - deca susta masteron prop tren wino
8. TRENING:
9. CEL CYKLU: masa mięśniowa najlepiej czysta .
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ; leci cykl obecnie , bold deka test gh insa
11. POZIOM BF%: aktualnie 12/15
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): ekto
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: nie
15. PPM (podstawowa przemiana materii): cos koło 2800/3000
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 170
-martwy ciąg: nie robie bol pleców
-przysiad: bol pleców .

Solostar , insa krótka działanie ok 2-4 h Max 6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94902 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670403
przy tej ilości ww nie powinno być problemów
nic ci nie będzie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Chcesz powiedziec ze wbijasz slina i zaraz po jesz chleb i kiełbase? :P
Kto jest Twoim dietetykiem? :)

Musiałbys to dokladnie opisac bo za duzo niewiadomych tu jest albo ja czegos nie rozumiem?

Mówisz ospały? Nie powinienes byc ospaly na insie bo jesli jestes to za duzo ww spozywasz szczególnie ww prostych po po nich jest nagly wyrzut cukru i w rezultacie ospanie ale jesli taki szejk z carbo i izolatem powiedzmy pijesz od razu po szocie slina odpowiednio oczywiście dobrany pod Twoje zapotrzebowanie kaloryczne uwzględniając nawet te + kilka g ww na wypadek hipoglikemii to nie ma szans na jakies ospanie czy zamulenie.


Zmieniony przez - SalvatoreLucania w dniu 2016-12-08 15:42:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Zdarza sie najlepszym, czasem hipka lapie nieoczekiwanie, mi sie zdarzalo 4h po novorapidzie
Poranne przyjmowanie insy + trening zaraz po podaniu spowodowaly sytuacje w ktorej ilosc wegli teoretycznie ok okazala sie za mala.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
insa zaczeła dzialas gdzie proste chyba sie wchloneły , albo w trakcie pierwszych seri, w tym ze 30 g carbo tylko weszlo podczas treningu pozniej tylko vitargo, wczesniej w domu zjadlem 10-20 g innej jakosci prostych wegli. takto bylo tylko vitargo 60g co rozklada sie w dlugo dluzszym czasie i tyak rozumiem to hipo chyba ze ktos to inaczej wytlumaczy

to ze kielbasa dzis byla to nie oznacza ze tak jest zawsze , to byla odmiana tys sniadan gdzie podstawa jest twarog, jajka, chelb zytni i td.. glownie pelnowartosciowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
miczelx i własnie tu moje zastanowienie jaka ilość byla by dobra dla np krotkiego 30-50 min treningu ale bardzo mocno intensywnego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94902 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670403
jak jestem na slinie to mam w torbie zawsze jakies carbo,red bulla
w razie w walisz puszkę w 5 sekund i po sprawie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
U mnie zeby bylo po sprawie to potrafily isc takie ilosci ww ze pozniej nie moglem sie ruszac kilka godzin
Ilosc musisz dobrac sam,
Widac, ze wrazlosc jest calkiem niezla wiec moze zamiast zwiekszac ww do niewygodnych ilosci, lepiej bedzie zmniejszyc ilosc insy
1

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WZW typ C a omnadren.

Następny temat

Ocena jakości GH

WHEY premium