SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Inne spojrzenie na redukcje.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2360

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1264 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 37668
wiadomo, ale wole sie opierać na kogoś doświadczeniu i ewentualnie zrobić małe korekty pod siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Jak dasz inihibitory aromatazy i podkrecisz metabolizm propem, ciachniesz kalorie i wegle, z regularnym cardio bedziesz palil fat az milo.
Z drozszych opcji mozna by bylo do tego dodac jeszcze prime i oxe, taki stack bez zadnych spalaczy bylby hiperpotezny. Rzecz jasna z clenem efekt bylby jeszcze lepszy.
Tylko do ari trzeba by bylo tego propa solidnie ladowac, mysle ze okolo 150 eod minimum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1264 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 37668
tylko przy tych 30-40 mg tamoxa musiałbym dość troche tego propa bić, a czy na 1 cykl jest sens?
bawiłem sie clenami, efa, sally leży i czeka na swoja kolej, ale z teściem nie miałem do czynienia, wiec niewiem jak organizm na niego reaguje
ta Twoja druga opcja pewnie też dobra, no ale jak w pierwszej części napisałem 1 cykl, chyba szkoda by było taki towar walić...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1264 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 37668
sorry za psota pod postem, ale musiał bym całe tamto kasowac, żeby to sens miało
teraz tak patrze i w 1 opcji, która podałeś prop miałby być tylko na podniesienie matabolizmu, tzn nie musiał by być konkretne dawki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Pisalem o inihibitorach aromatazy, ktore maja zupelnie inny mechanizm dzialania. Ale jezeli to twoj pierwszy kontakt z testem, jest to zdecydowanie opcja nie dla ciebie.
Jezeli chodzi o kombo propa z nolva, tylko zeby rozbujac metabizm - mysle 50 eod + 20 mg tamox dzinnie spelni swoje zadanie. Przyrostow bym szczegolnych po tym nie oczekiwal, ale na pewno sprawdzi sie jako pokrecenie metabolizmu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1264 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 37668
no dzięki za odp, sog juz nie wchodzi
spróbuje na początku sam tamofixen, zobaczyć jak działa to w takim wypadku i później może dodam testa, ogólnie na cykl mam czas, ale warto troche prędzej po rozważać pare opcji.
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Dawanie samego tamoxa imo nie ma sensu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1264 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 37668
Spróbuje jednak i tak sam tamox (+ eca/sally) poczatkowo, w sumie nic mi to nie zaszkodzi, jak bedzie lipa dodam teścia, warto popróbować, do odważnych świat należy..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Nadmiar estro powstaje w reakcji sprzezenia zwrotnego, jako reakcja na podwyzszony poziom testa. Inhibitowanie badz blokowanie mialoby sens tylko wtedy kiedy mialbys zbyt wysoki poziom estro naturalnie.
Nie chodzi o odwage, po prostu nolva to nie cukierki, a lek hormonalny, wiec kiedy juz stosowac to w przemyslany sposob.
50 propa eod krzywdy zadnej nie wyrzadzi, a wrecz przeciwnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1264 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 37668
mam lipo, tłuszcz odklada mi się szybko na bokach, udach, jak u panienki , to coś zmienia?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

propionat ..help

Następny temat

Cykl po latach przerwy,pomozecie?

WHEY premium