SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Iniekcja i odciaganie tloczka

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22558

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 548 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7698
ja bym powiedział raczej że ludzie starający sie dbać o swoje zdrowie odciągają ... zresztą jak ***niesz w żyłe to sok sie marnuje, lepiej nie marnować

"Zapominając o tym, co za mną, pędzę ku wyznaczonej mecie."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
.

Zmieniony przez - GREGOR_ian w dniu 2009-02-10 17:24:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Marek czy narkotyki czy saa to dozylnie wali wiec nie ma problemu

A wlasnie Marku...
Doszly mnie sluchy ze przerwales celibat

Zmieniony przez - GREGOR_ian w dniu 2009-02-10 17:25:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 190
no tak tak ci co nie odciagaja to samobujcy ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1792 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17000
Ja zawsze odciągam Chociaz ostatnio zdarzyło mi sie nieodciągnąć i zyje, jak ktoś bije w poślad, to moim zdaniem trafienie w zyle jest mało prawdopodobne, ale zdrowie jednak jest najwazniejsze. Ostatnio widziałem jak moj kolega się kłuł... hardkorowiec - nie miał pojęcia o zastrzykach - w strzykawce dosłownie połowa powietrza, tak wkuł się w dupe i wpuścił sok bez zadnego odciągania... i zyje, a takich hardkorowych strzałów juz zrobił sobie conajmniej kilka

esli wysuniemy tloczek bedzie krew? wnijamy sie na nowo w inne miejsce razem z ta krwia co w strzykawie jest?
dołączam się do pytania. Wyrzucić , czy wbić w inne miejsce?

ajesli nie trafimy na naczynie krwionosne to co jest w tej strzykawie po wysunieciu tloczka?powietrze?i co wtedy znow robic?
wydaje mi sie, ze tam nie ma nic To jest próżnia, po puszczeniu tłoczka wraca na miejsce, i wtedy juz mozemy wbijać.

zdr

Zmieniony przez - Cregg w dniu 2009-02-10 18:49:06

Chwila moralnego kaca - jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca.

8,5m/s ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1026 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 64080
czekam na odp z ta krwia? i jeszcze jedno dosc glupie pytanie... nabijamy sok w strzykawe..tloczek dajemy do gory tak zeby powietrze wylecialo..gdy juz nam sok troszke wyleci mam gwarancje ze nie bedzie tam powietrza?czy jesli widze ze sa tam jakies miniaturowe kropelki nic sie nie stanie czy dalej musze wylewac sok zeby ich nie bylo?

"Tylko Bóg może nas sądzić..." ACAB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak bym miał krew w strzykawce to bym wbijał raczej bo czemu nie ? sam sobie zrobie siniaka i tyle

co do pytania o brak krwi jak myślisz masz dupe/noge napompowaną powietrzem ? przytknij palec do pompki i zaciągnij myśle że rozwije to twoje wątpliwości

miniaturowe bąbelki nie kropelki nic sie nie stanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1457 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29662
jak nie naleci krew to przesącz tkankowy czyli limfa. Ale w pośladach nie ma dużo żył, jak są to głęboko więc sie ma obawy ze coś przebijecie. Poza tym sama nazwa mówi: mięsień pośladkowy wielki ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najlepiej wyjac calkiem strzykawke po wbiciu z igly i w glowce igly widac czy wbiles sie w zyle czy nie bo krew wystrzeli jak bedziesz w zyle A soku sobie nie spaprasz.

A nawet jak nabierzesz z krwia to twoja krew i ja bym spokojnie robil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1026 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 64080
dzieki chlopaki daje po sogu

"Tylko Bóg może nas sądzić..." ACAB

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomoc w odbloku

Następny temat

Odblokowanie Nolvadexem po Metanabolu.

WHEY premium