SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ilość jajek w posiłku

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 343

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 111 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3848
Cześć, pytanie jak mam to rozumieć ? Dostałem rozpiskę diety i mam coś takiego 4 jaja całe + 5 białek jaja. Zazwyczaj robiłem że miałem 5 jajek i rozdzielałem że 4 żółtka i 5 białka i jedno żółtko out, dobrze to czy powinno być 4 jaja całe + 5 białka co daje 9 jajek. Bo pierwszy raz dieta stosowana

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
Pytaj osoby, która przygotowała Ci plan.
Niemniej by nie marnować żółtek, pomyśl o zakupie https://sklep.sfd.pl/SFD_NUTRITION_DZIKIE_JAJA-opis39881.html


Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2023-09-27 08:51:25

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53193 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400709
Przecież jak bym masz, że 4 całe jajka + 5 białek, a 5 żółtej do kosza

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Skąd my mamy wiedzieć jak to powinno wyglądać akurat u Ciebie? Tylko osoba układająca dietę pod Twój organizm będzie znała odpowiedź na to pytanie. My niestety tego nie wiemy. Skoro masz dietę od dietetyka/trenera, to sugeruje właśnie z nim konsultować tego typu kwestie.

Poza tym, polecam zgłębiać swoją wiedzę na temat podstawowych zasad żywienia. Będziesz wiedział wtedy, że liczy się ogólny bilans kaloryczny i makroskładniki w skali xx dni, a nie w jednym posiłku. W Takiej sytuacji rozdzielanie żółtek od białek traci sens.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobra siłowania w Szczecinie

Następny temat

Nowa siłownia pod Rzeszowem

WHEY premium