SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ile czasu łykać mete?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 998

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 185 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10131
Witam, przeczytałem w dziale doping dwie odmienne opinie odnośnie czasu jaki powinien trwać cykl na mecie solo. Użytkownik BodyLine napisał "Działanie anaboliczne metanabolu ujawnia się po 2-3 dniach a max osiąga około drugiego tygodnia i utrzymuje się przez kilka tygodni. Nie należy stosować go dłużej niż 6tyg gdyż jest hepatoksyczny oraz staje się nieefektywny po tym czasie", a Aras84 pisał, żeby ciągnąc cykl nawet 8 tygodni. Jak to w końcu jest? Jeśli coś źle zrozumiałem, prosiłbym o naprostowanie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699684
zależy dla kogo
osoba zaawansowana może i 10 tygodni ciągnąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2552 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 51919
Jeśli zechcesz zastosować metanabol to co najmniej 4 a nie wiecej niż 6 tyg.
Dłuższe stosowanie zdecydowanie większych przyrostów Ci nie da a nasilają się
skutki uboczne. Meta działa mocno toksycznie na wątrobę co zresztą sam pewnie wiesz.
A to nie na wątrobie tylko kończą się skutki uboczne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 185 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10131
A jeśli chodzi o laika to te 5-6 tygodni będzie wystarczające oraz czy po takiej długości cyklu jest się bardziej narażonym na spadki niż po dłuższym 8-tygodniowym, czy jest to zupełnie bez znaczenia?

22-400 --> również do tej pory tak myślałem, ale przeczytawszy post Arasa nie jestem już co do tego taki przekonany ( skoro jest pogrubiony to pewnie coś się tam koleś zna:) )

Zmieniony przez - bartosf w dniu 2011-09-13 21:50:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
wiadomo, że im dłużej tym bardziej się nasilą skutki uboczne, ale z drugiej strony przy stosunkowo małych dawkach, odpowiedniej profilaktyce, ten tydzień-dwa więcej tragedii nie zrobią
dla mnie optimum to 6, ale oceniam to pod kątem tego ile wiem, że dla mojego organizmu jest optimum
zresztą uważam, że jak jakiś środek am się brać o 4 tygodnie to tylko jkako kick do dłuższego cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 185 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10131
Są 2 osoby o podobnych wymiarach, genetyce itp. Jeśli osobnik A zrobi cykl 5-tygodniowy, a osobnik B 8-tygodniowy, biorąc mniejszą dawkę i obu przybędzie, powiedzmy po 3 cm w łapie to przy prawidłowym PCT jeden z nich jest bardziej narażony na spadki?

Dałem każdemu SOG'a

Zmieniony przez - bartosf w dniu 2011-09-13 22:10:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
to jakie będą spadki głównie zależy do tego na ile ograniczysz retencję i na ile będziesz trzymał michę podczas cyklu
generalnie uważam, że po dłuższych cyklach przyrosty stabilniejsze - oczywiście zakładając, że wszystko dopięte na ostatni guzik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 185 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10131
Rozumiem, dziękuje

Zmieniony przez - bartosf w dniu 2011-09-13 22:18:32
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sally + Yoha

Następny temat

meta i poziom testosteronu

WHEY premium