SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IV WROCŁAWSKIE ZAWODY w WW 17.05.2014

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 15811

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
W pełni popieram lukixa. Poprawność wykonania ruchu kosztem zafałszowanej w zwyż niedokłądnej ilości.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
Chłopaki jak niewiecie o co chodzi dajcie sobie luz ze swoimi opiniami to nie jest tak jak na drażku i nie rozumiecie o co mi chodzi nie można kogoś popierać bo się go poprostu lubi :) Ja też Tadzia bardzo lubie ale to nie o to chodzi ja zbieram dość sporo opini na temat ww jestem osobą która pratycznie najbardziej się udziela w dej dyscyplini i najwiecej stara się zmienić bo przez kilka lat wszystko stoi w miejscu .... Przykre ale prawdziwe Tadziu ma swoją koncepcje ja swoja napewno jak się spotkamy dojdziemy to wspolnego porozumienia co wpłynie tylko na korzyść tej dyscypliny :) Może czasami wpisy wygladaj negatywnie ale uwierzcie mi że tak nie jest :) Oczywiście ciesze się że się dołaczyliście do dyskusji może kiedyś się zrobi taki triatlon połączenie kilku dyscyplin sumujemy wynik i wylaniamy najbardziej przestronego zawodnika :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7296 Napisanych postów 12492 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87761
kOOndziOO
Chłopaków na oczy nie widziałem więc trudno powiedzieć czy się lubimy ale czytając wypowiedzi lukixa we wcześniejszych tematach mogę powiedzieć że warto posłuchać co ma do powiedzenia.I nie masz racji mówiąc że WW to co innego niż poręcze czy drążek bo i tu można wykonywać ruchy ciągiem i z akcentem.A na tym to oni się wybitnie znają.Zresztą czekam na wstawienie filmu który nagrałem dla przybliżenia tematu ruch "łączony"- ruch "pojedynczy" miał być wstawiony wczoraj może dzisiaj się uda.
A co do Sosnowca to napewno wyciągniemy wspólne wioski.Tylko nie obrażaj chłopaków mówiąc że nie wiedzą o co chodzi bo Oni doskonale czają o co chodzi.Nawet powiem więcej Ty też tylko udajesz że nie ma problemu.No i nie przesadzaj z tym zastojem w WW.NIe wiem jak u Ciebie ale we Wrocławiu możesz się przynajmniej 10x w roku sprawdzić.
Poczekajmy na filmik i wtedy pogadamy odpowiem na każde pytanie nawet na bardzo krępujące .
Wiesz co apropo opinni szkoda że Ci co piszą do mnie na priv nie mają odwagi napisać tego na forum tylko na Śląsku jakieś odważniejsze chopy.

Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2014-01-30 17:54:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 927 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14265
Kondzio teraz to już trochę przesadzasz piszac o mnie... raz napisałeś ze nie mógłbym byc sędziom bo byłbym stronniczy teraz ze nic nie robię do rozwoju WW i ze zorganizowałem 1 zawody!! chłopie nie znasz mnie w ogóle!!Wszystkim chodzi o rozwój!!a nie publikę!!potem tu piszesz ze wielu z zawodów zrezygnuje... wiesz co ode mnie 3 zrezygnowało z LIGI własnie dla tego ze czuli się oszukani bo nie każdy robi pełen ruch!! To nie były 1 zawody które organizowałem!! W Pszczynie od 2003 co rok robiliśmy zawody= 6 edycji.Pomagałem w organizacji przy 2, tak przy okazji od 2007 wyciskanie na ilośc 100 kg (ważyłem wtedy 85 kg) wynik 28 powt!!Miejsce 2 . A co robię dla WW???!!Mam w Tychach ok 20 trenujących i organizując jak mówisz 1 zawody zorganizowałem wszystko SAM!!15 sponsorów i wierz albo nie było to ok 20 tys - 6 sędziów niestartujących ze stażem treningowym po wyżej 15 lat!!na całych zawodach nikt nie miał problemów z CAŁKOWITYM WYPROSTEM!a było 34 zawodników!!...co ty na to? o co ci chodzi w końcu o publikę i sławę mega organizatora??czy prawdziwe zawody?chłopaki się tu wypowiadają ze tez są za a ty od razu ich obrażasz.. jak dyscyplina ma się rozwijac to tylko przy jasnych regułach i PEŁNYM WYPROSCIE!!! bo takie powinny byc zasady w WW bo to nie przedszkole

Zmieniony przez - grzeg1211 w dniu 2014-01-30 19:43:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
Grzesiu ciagle placzesz jak baba serio najlepiej sie obraz. I nie robcie sztucznego szumu nikogo nie obrazilem z chlopakow z poreczy to raz tylko napisalem ze nie wiedza o co mi chodzi dlatego lepiej pogadac dokladniej na zywo niz na forum to mialem na mysli ! Grzesiu to lubi robic zamieszanie ale po tobie sie tego tadziu nie spodziewalem mimo ze napísalem ze wspolnie znajdzlemy jakies sensowne rozwiazanie . A nie robie ankiet jak w podstawowce . Trzeba usiasc przy browarku i wspolnie wyciagnac wnioski znalesc cos dla ogolu dla kazdego zeby bylo sensownie . Mowisz ze kulturysci nie wystartuja a dlaczego nie znam kilku co na Mp sproboje swoich sil . A jak wam przeszkadza moja osoba prosze bardzo moge nie startowac . Skupic sie tylko na startach Wl . Duzo osob mowi ze to podworkowe zawody a ja walcze i pisze do federacji kloce sie z bliskim znajomymi ze tak nie jest ze sa tu wspaniali sportowcy ze warto sie wciagnac w dyscypline . Ale chcecie moge z tego zrezygnowac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
wycwiela lubię i szanuję , ale niestety znam go tylko z internetu - tak samo Ciebie kOOndziOO znam lubię i szanuję tylko z internetu.
Brałem udziały już w wielu MP i w wielu ogólnopolskich zawodach i powiem szczerze że jak bym miał jechać na zawody to wybrał bym ,,wycwiela'' poprawność - wyprosty to podstawa całych zawodów wszystko jasne i godne uwagi , wtedy nikt nie wychodzi pokrzywdzony.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
konik506
wycwiela lubię i szanuję , ale niestety znam go tylko z internetu - tak samo Ciebie kOOndziOO znam lubię i szanuję tylko z internetu.
Brałem udziały już w wielu MP i w wielu ogólnopolskich zawodach i powiem szczerze że jak bym miał jechać na zawody to wybrał bym ,,wycwiela'' poprawność - wyprosty to podstawa całych zawodów wszystko jasne i godne uwagi , wtedy nikt nie wychodzi pokrzywdzony.


poczekajmy aż wycwiel wrzuci film
bo moze chodzi nam o to samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7296 Napisanych postów 12492 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87761
kOOndziOO
Nikt nie chce żebyś odszedł jesteś czy chcesz czy nie postacią sztandarową WW.Poczekaj na film pisanie to nie to samo co obraz/i udowodnił mi to drążkowiec -drazekm/.Ja uważam że nikt z nas/WW/ nie będzie sie naśmiewał jeżeli ruch będzie ujęty w konkretne ramy czyli widoczne zakończenie ruchu i widoczne rozpoczęcie ruchu.Sędziowie nie mogą się zastanawiać tylko trzymać się sztywnych ram ruchu.Mój przykład 2 lata temu wygrałem 1/2CC w Złotoryji na Mistrzostwach Polskich Siłaczy 42,5 x 201.NIe cieszy mnie to bo wiem że pierwsza minuta to kaszana czyli 80x w minutę.Dzisiaj potrawię nawet 100x ale nie miesci sie to w ramach pełnego ruchu wiec 0 satyswakci.A było by inaczej gdyby wszyscy przyjeli standard pełnego ruchu który łatwo ocenić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 927 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14265
kondzio chłopie ja płacze no co ty? pisze co myśle i wiesz co wk... mnie to ze na zawodach duża wiekszośc popiera to co ja i wycwiel wiesz o co chodzi zaczeło sie na 3www usiądz sobie spokojnie obejż filmiki z www ,1 zawodów ligi i odpowiedz sobie sam sobie czy tak ma wygladac w przyszłosci ww nie bede przesadzac ale wycwiel ma racje pierwsza min robiąc nie mówie połowe powt tylko dajmy cztery piąte powt a potem pełne czy to ferr a jak dla ciebie ankiety to dziecinada to ok twoje zdanie zobacz tematy z ligi i policz ilu zawodników tam sie udziela hmm? 5 czy mniej hm i nie pisz ze płacze bo własnie przez taKIE NIBY UZNANE POWT inni zawodnicy sa pokrzywdzeni i będą rezygnowac ze startów sorry to własnie prawda a co najbardziej wkr.. ze wiekszośc udaje ze jest ok . ja i wycwiel piszemy jak jest Krzysiek po zawod w Turku tez się udzielał no ale po kontuzji uznał ze odpada i nie dziwie mu sie jechac 200 - 300 km i czuc sie oszukanym i nie chodzi o 1 miejsca ale o równe reguły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 675 Wiek 52 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5602
Dajcie już spokój, bo dla mnie pełen wyprost jest równoznaczny z zaliczeniem ruchu i z akcentacją. Nie będę zmieniał tego co robię dobrze. Dogadamy ten temat w Sosnowcu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyciskanie dla młodzieży - VII Zawody Power zaproszenie!!

Następny temat

Trening na siłe-wyciskanie

WHEY premium