SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IV WROCŁAWSKIE ZAWODY w WW 17.05.2014

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 15809

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 124
Dziękuje za świetnie zorganizowane zawody !Wycwiel kupa dobrej roboty mam nadzieje że to nie będą ostatnie zawody :) Ekipa sędziów dobrana idealnie :) Szacun ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 548 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12048
Wycwiel ,wrzucisz jakies foto albo filmiki z zawodow??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Na prawdę Mega była impreza - Kupę lat jeżdżę po zawodach, zlotach i ta była zorganizowana na wysokim poziomie.
Małe zgrzyty zawsze były i będą , tego nigdy się nie uniknie.
To jest jak zrobienie ,,WESELA'' - Jedni będą zachwyceni, a znajdzie się 5% ludzi którzy zawsze będą niezadowoleni.

Zmieniony przez - konik506 w dniu 2014-05-19 15:50:50

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7296 Napisanych postów 12492 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87761
bodzio 111
Tak jak wcześniej pisałem że będzie live ale okazało się że mimo wieku jestem naiwniakiem.Byłem pewny że to wypali i kamerki nie brałem. Byliśmy przygotowani ale zły loging dostaliśmy .Teraz muszę popytać kto coś ma i udostępni.Będzie napewno tylko z poślizgiem.Kolejnej takiej wpadki nie będzie bo nie będzimy nawet próbować robić live.Oczywiście przepraszam za zaistniałą sytuację.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Tatar MP w Muscle Up
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 225 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9440
Mój występ na zawodach w konkurencji Dipy -

"Walczyć – często, dać się pobić – czasami, dać się zniszczyć – nigdy!" Francois de Charette

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1656
Dwa filmy chłopaków z Radzynia i kilka zdjęć.Mateusz podciąganie i Michał dogrywka w pompkach. http://swrp.pl/?p=304#more-304 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 548 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12048
Ok to czekam z niecierpliwością ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Witam,informuję że otrzymałem przesyłkę z nagrodą za I miejsce w internetowym konkursie "Perfekcyjne dipsy na poręczach z 20kg"
Dziękuję bardzo wycwielowi i sponsorowi firmie ACTIVLAB za wspomniane nagrody.

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2014-05-22 11:25:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7296 Napisanych postów 12492 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87761
drazekm
Firma ActivLab nie miała z tym nic wspólnego .Sponsorem była Wrocławska Grupa Wyciskania Wielokrotnego która podzieliła się swoją wygraną w lidze WW .Do jesieni pewnie gdzieś coś wygramy także szykować się na kolejny internetowy konkursik Już mam co nie co od firmy MILKOSHAKE.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
wycwiel
drazekm
Firma ActivLab nie miała z tym nic wspólnego .Sponsorem była Wrocławska Grupa Wyciskania Wielokrotnego która podzieliła się swoją wygraną w lidze WW .Do jesieni pewnie gdzieś coś wygramy także szykować się na kolejny internetowy konkursik Już mam co nie co od firmy MILKOSHAKE.

A to sorki zasugerowałem się nazwą na opakowaniach





Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyciskanie dla młodzieży - VII Zawody Power zaproszenie!!

Następny temat

Trening na siłe-wyciskanie

WHEY premium