SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

II Wiosenne Ogólnopolskie Mistrzostwa SFD w Muscle UP

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24386

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30612 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270732
w podciąganiu dopuściliście podchwyt?(bo nie qwidzę nic w regulaminie o wymaganym rodzaju chwytu)
To dobrze,bo może i czołówka podchwytowców się zechce zjawić.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ragbista22
Ciekawa alternatywa i w końcu coś się dzieje w tym mieście :)


dokładnie fajnie, że coś się dzieje, z tym że nie ten termin/ będę na debiutach ehhhh :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 198 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1786
.lara.croft.



Powodzenia na debiutach i czekam na info jak poszło , mam nadzieje ,że jak najlepiej:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 198 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1786
A co do imprezy to liczę na przyszło roczną edycję bo na tą niestety nie osiągnę formy ,żeby powalczyć jak równy z równym ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ragbista22

Powodzenia na debiutach i czekam na info jak poszło , mam nadzieje ,że jak najlepiej:)


w tym roku jako kibic, od czegoś trzeba zacząć :P

Zmieniony przez - .lara.croft. w dniu 2014-02-13 23:18:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
Witam

Jak zwykle świetna inicjatywa która promuje oderwanie się od komputerów czy innego badziewia-pełen szacun z mojej strony

Mam pytanie jaki jest harmonogram konkurencji? Ponieważ do 14 jestem w pracy i myślę że przy dobrych wiatrach dojadę z bałtyckiej do was po 15, czy mam szansę zdążyć na ćwiczenie na poręczach?

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 198 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1786
.lara.croft.

w tym roku jako kibic, od czegoś trzeba zacząć :P


Wiadomo ,że na początek warto od takiej formy zacząć żeby zobaczyć jak to wygląda :)
Ja w tym roku na FIBO planuje się wybrać akurat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 93
Trzeba mieć ukończone 18lat aby wziąść udział w zawodach i czy są jakies przedziały wiekowe ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10080 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728905
troche bardziej na gaz nadusisz-to może zdazysz-myslę ,ze ok 14:00 wypadna porecze-ale wszystko zależy od ilości uczestników....

Nie ma żadnych kategorii wiekowych(ach to wychowanie bezstresowe..:) )

Naważniejszy jest udział i walka ze swoimi rekordami,rywalizacja z kolegami i ewentualna wygrana to dodatkowe plusy.....

Jak ktoś jest niepełnoletni-zgoda rodziców na udział w zawodach wystarcza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
Dzięki

Ogarne jeszcze temat bliżej zawodów

Pozdrawiam

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sciskacze Captains of Crush certyfikat

Następny temat

Mistrzostwa Świata Masters w WL - 17-20.04.2014r. Newcastle/Anglia

WHEY premium