SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

III CYKLICZNOŚĆ - GRUPA I CYKL I

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 47914

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
Michail napisał wyżej, że nie bedzie kontynuował chyba cykliczności. Tak wynika z tego co napisał...

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Będzie, ale dopiero na okres styczeń - lipiec.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
ok...

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 538
Przez jakis czas trenowałem, ale bez jakiegos wiekszego planu - wlasciwie tylko na brzuch, klatke i biceps. Od 3 dnich pogłębiam swoją wiedzę czytając tematy na tym forum i doszedłem do wniosku, że musze rozplanować sobie siłkę. Dzisiaj pierwszy dzien robilem III CYKLICZNOŚĆ - GRUPA I CYKL I. Mam pytania;) Oddzielnie cwicze na brzuch ABS II i nie wiem czy powiniem to robic po tym cyklu i zamiast cwiczen na brzuch? Poza tym czy moge wplatac do tego jakies inne cwiczenia na klatke? Dzięki z góry za odp:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1168 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9046
Ale ja się nie pytam czy będzie kontynuował czy nie. Mi chodzi o to co ja mam robic po 4 cyklu z grupy 1 [cykliczność z poprzednich lat].
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 426
Mam problem! Postanowiłem, że po kilku miesiącach niepoukładanego treningu rozpocznę Cyklicznośc I. Rozpisałem sobie ładnie trening (oczywiście przy pomocy cykliczności cykl I) a tu mi ktoś pisze, że lepiej będzie, jeśli rozpisze sobie po 3 ćwiczenia na każdą partię ciała podziele na 3 dni i tak będe robił!! A ja już nie wiem jak jest lepiej i tu prosze was o pomoc. Wszystkie dane dotyczące treningu zawarte są tutaj:https://www.sfd.pl/temat240548/
Z góry dziękuje za pomoc!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1168 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9046
Czym zastąpić podciąganie na drążku ? Robie chyba V cykl, jest tam już wiosłowanie sztangą.

Zmieniony przez - nick126 w dniu 2006-01-04 16:26:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 248 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2052
Michał w starj cykliczności polecał wiosłowanie końcem sztangi albo dolny wyciąg. ale dla tych którzy ćwiczą w domku nie jest to zbytnio możliwe... Mam ten sam problem i jutro zaczynam V cykl i chyba będe robił tak jak w poprzednim planie najpierw sztanga późniiej sztangielką ... (tylko powturzenia cza pomyśleć jak zrobić ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 248 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2052
Nick 126 jak tam efekty (pytam z ciekawości)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1168 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9046
robie teraz najpierw sztangą później sztangielkami po 10 razy.

Efekty? No przybyło mi ok.7 moze wiecej kilo, i widze w lustrze ;) A u ciebie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening kształtujący WYTRZYMAŁOŚĆ

Następny temat

chcialbym zmienic swoje cialo!!! pomozecie ???

WHEY premium