SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IF na 2-3 miesiące

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2409

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Przy takiej zmianie efekty powinny być widoczne.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 217
Dzięki wielkie ;) widzę, że częściej muszę tutaj zaglądać, bo mimo wszystko w temacie jeszcze jestem troche zielony :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Wrzuć teraz zrzuty ekranu przykładowych dni diety i treningu.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 217
Dobrze dodam posiłki z wczoraj i dziś (dodam, że wiem, że powinienem jeść chyba więcej niż 2 razy ale brakuje mi na to czasu)
WCZORAJ (1 DZIEŃ):

Dodatkowo nie dodałem tutaj jeszcze:
-banan
-makaronowo-serowa "zapiekanka", dlatego tez na screenie jest tak malo tluszczy, bo podejrzewam, ze w samym daniu bylo okolo 30g tłuszczu mniej wiecej ;)
-no i zapomniałem o chlebie pszennym ;p około 100-150g

Co do dzisiaj (2 DZIEŃ):


-dodatkowo łazanki, wyliczyłem, że dodatkowo dały b:34, w:50, t:33

Co sądzicie? Dużo białego sera jem strasznie, ale chyba to nie problem? NIedługo dojdzie też białko (bo czasem mam problem je zapełnić) a co jakiś czas będzie dochodziło mięso i coraz częściej jajka (przez te 2 dni ich nie jadłem, bo inne dania dostarczyły sporo tłuszczu)

Zmieniony przez - Kapeek w dniu 2014-03-04 21:14:04

Zmieniony przez - Kapeek w dniu 2014-03-04 21:14:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 688 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8921
Hmmm.... co do sera to roznie mowia, jak I o calym nabiale, ale ja tam je jem. Co do rozkladu BTW to bialko zaleca sie aby bylo go 2g/kgmc. Fatu masz malutko I to bardzo, daj go na 1g/kgmc a reszte weglami, no chyba ze niski fat Ci sluzy. Nie wiem jakia masz intensywnosc cwiczen ale 1500kcal to zdecydowanie za malo.

ból nie istnieje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 217
2g/kgmc to znaczy, że przy wadze 80kg mam jeść 160g białka tak? I tluszczu na to wychodzi aż 80g? Myślałem, że tłuszczu mam jeść jak najmniej mówiąc szczerze ;p Co do kalorii to fakt na podanym screenie jest 1500, ale razem z tym czego nie dodalem do screena a napisalem pod spodem wychodzi powyżej 2000

Zmieniony przez - Kapeek w dniu 2014-03-04 23:03:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 688 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8921
A sorry nie doczytałem( z komórki odpisywałem ), no to BTW wychodzi ci dobrze biorąc pod uwagę opcję, że na niskich tłuszczach waga ci leci.

ból nie istnieje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Dobór jakościowy produktów masz bardzo kiepski. Skup się nie tylko na makrosach, ale też jakości swojej diety. Dodaj do tego jeszcze warzywa.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 217
Akurat tego jestem świadom ;) Ale może to jest mój błąd, że zazwyczaj jak jem sałatkę czy warzywa to nawet nie uwzględniam ich i nie dodaje, bo zawsze jakiś zapas zostaje ;) Ale pokażę dzisiejsze jedzenie (w końcu powoli ogarniam temat!), niedługo przyjdzie mi też białko w proszku (bo czasem z zapełnieniem białka mam problemy i pewnie się przyda). No i muszę kupić coś do nabijania węgli (wafle ryżowe) na dniach, bo czasem mam tego odrobinę za mało ^^.

A to z dziś:


Zazwyczaj jem 2 posiłki (wydaje mi się, że to bez różnicy?), jeden mniejszy 1-1,5 godz przed treningiem i jakąś godzinę po treningu o wiele więcej.

Zmieniony przez - Kapeek w dniu 2014-03-06 19:43:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Margarynę zdecydowanie bym zamienił na masło.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

IF a trening późnym wieczorem

Następny temat

[BLOG] Pierwsza redukcja smalcu, IF

WHEY premium