SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IF - okno posiłkowe od 8 rano

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3355

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1675
Witam, nie jestem zbyt zapoznany z tą dietą i nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi, czy stosując dietę IF 8/16 okno posiłkowe może być od 8 - 14 a trening około 17? Jest to dla mnie jedyna możliwość ze względu na brak czasu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1675
Niestety przez dużo zajęć moja motywacja do treningów jest "słaba" lecz nie chcę zniszczyć tego co zbudowałem(chociaż nie mówimy tutaj o "45 w bicepsie") bo to moja praca czasami gorsza czasami lepsza ale moja. Obecnie motywuje się że pod koniec czerwca biorę ślub i trzeba dobrze wyglądać. Może to śmieszne ale muszę sobie stawiać jakieś takie małe cele realne do osiągnięcia przy moim trybie życia i wwyczeiwkać na lepsze czasy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Jak nie jestes zapoznany to co bedziesz stosowal?

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1675
Chodziło mi o to, że nie na tyle żeby znać odp. na moje pytanie. Czytałem kilka Twoich artykułów, nie wiem czy bez zrozumienia, ale nie znalazłem tam konkretnej odpowiedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 474 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19912
Nie możesz po treningu robić postu. W każdej diecie musisz zjeść posiłek od razu po treningu, łatwo i szybko przyswajalny. Chyba, że nie wierzysz w okno anaboliczne zaraz po treningu.

Zacznij czytać artykuły dla bardzo początkujących.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1675
Więc chyba lepszym rozwiązaniem będzie odejście od IF (ze względu na brak rozwiązań, bo czasami trening o 18 więc nie zjem wszystkiego bo chodzę wcześnie spać) i rozłożenie tych posiłków na cały dzień. Jest to moja pierwsza dieta redukcyjna więc może na deficycie i tak dobrze poleci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
wieczna redukcja
Nie możesz po treningu robić postu. W każdej diecie musisz zjeść posiłek od razu po treningu, łatwo i szybko przyswajalny. Chyba, że nie wierzysz w okno anaboliczne zaraz po treningu.


nie do konca

zależy jaki kto ma priorytet!
jesli pozbycie sie masy ciała [gdzie masa ciała = fat i mięśnie [jelsi ma]] - to TAK
post po treningu to najlepsza metoda!

wszytsko ma swoje plusy i minusy
czasami wiecej plusów
czasami minusów
ale która opcja będzie miała więcej - zależy od celu

tak,można jesc 100% przed treningiem ale nie jest to polecana
ze względu na gorszą [brak?] regeneracji prawidłowej
spowolnienie wzrostu mięśni
zwiększenie katabolizmu
....ale też przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1675
Niestety trochę tych mięśni "mam" i nie chcę ich zgubić kosztem kilku %bf.;) Celem jest zgubienie tego fatu, ale w obawie przed dużą utratą masy mięśniowej szukałem diety, która pochłonie ich stosunkowo najmniej i IF ze względu na opinie stosujących wydał mi się najbardziej trafny co jednak okazało się nieprawdą. Będę szukał dalej chociaż ciężko z dietą pasującą do mojego trybu życia, na razie pozostanę przy rozbiciu tych posiłków na cały dzień i zobaczymy jak zareaguje ciało. Jestem raczej ektomorfikiem więc może to wystarczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6274 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Dlaczego nie możesz jeść posiłków trochę później?

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 10581 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218873
IF nie jest cudownym sposobem na odchudzanie. Przy odpowiednio zbilansowanej diecie, 5-6 posiłkach w ciągu dnia możesz liczyć na równie dobre efekty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 474 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19912
Dokładnie, IF to tylko sposób odżywiania, który służy aby ułatwić życie, nie nosić 6 pojemniczków, jeść ciepłe (duże) dania, nie martwić się co zjeść jutro w pracy i kiedy to przygotować. Ale po prostu niektórzy mają taki tryb życia, że ciężko tak to poukładać (w tym ja) :P

A efekty to różnie, na jednych lepiej działa IF a na innych 5-8 posiłków w ciągu dnia, ale według mnie to są tylko ścieżki, którymi można iść do celu i dojść prędzej bądź później.

Zmieniony przez - wieczna redukcja w dniu 2014-05-09 13:43:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1675
Domer, ponieważ wieczorem ciężko mi wszystko poukładać i jestem pewien, że wiele posiłków było by opuszczone, oszukane. Niestety ale obecnie pracuję, gdy wracam z pracy zajmuję się małą córką i z treningami też jest trochę ciężko wyrywam się jak tylko mogę. W weekendy studia co sprawia, że czas wieczorem jest dla mnie tak zawalony obowiązkami, że trudno jeszcze włożyć to całe jedzenie. Prace jednak mam taką że bardzo dużo czasu mam wolnego co sprawia, że posiłki były by zjadane kiedy trzeba i ile trzeba.

OXYTONE wspominasz o 5-6 posiłkach a czy 4 to już niedopuszczalna liczba?

Zmieniony przez - Syty20213 w dniu 2014-05-09 17:37:56

Zmieniony przez - Syty20213 w dniu 2014-05-09 17:39:15
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

spalenie tluszczu + dieta

Następny temat

Skracanie okna

WHEY premium