SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IF

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4365

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 61 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1348
wrzuć swoje foto sylwetki bo nie wierze ze jest z czego redukować. podejrzewam że poprostu zasiedziałeś sie w domu i lekko Cie podlało i od razu sie odchudzasz.

<redukcja>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
A to swoja droga, zapomnialem dopisac. Sytuacja moze byc podobna jak z kolega Ekoiks
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 160
Ta dieta mnie zaciekawiła bo nie wymaga takiego wysiłku co gotowanie 6-7 razy dziennie i nakładu finansowego ;) A zależy mi żeby przytyć do ok.70kg+ z ładnym wyrzeźbionym ciałem. Bo wyglądam naprawdę herlawo. Planuję kalistenikę i pod ten trening polecili mi właśnie IF
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Eh kvrwa, masz powazne problemy z czytaniem. To nie jest dieta! To jedynie sposob przyjmowania/jedzenia. Naklad finansowy jest ten sam, masz nadal jesc zdrowo i optymalnie. Jedyna roznica jest taka, ze masz okres postu i jedzenia. I to tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 160
.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 160
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Ok, redukcja odpada absolutnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 160
Więc za co się wziąć w takim razie ? Chciałbym w ten przedstawiony w IF sposób się odżywiać bo jest łatwy i przyjemny. Nie chcę jeść 6-7 razy dziennie a zrealizować swój cel w postaci dobrej masy ciała i wyrzeźbienia. Więc ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Rekompozycja chyba najbardziej pasuje. Cwiczysz cos ogolnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 160
Planuję 3x w tygodniu kalistenikę na zasadzie FBW i 2x w tygodniu basen. Ogółem idę na studia wojskowe więc chciałbym się pod to przygotować. Na czym polega ta rekompozycja ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dt IF siwulq

Następny temat

Treningi pod IF

WHEY premium