SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hypogonadyzm i problem z lekarzami

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16930

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 55 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4445
22 lata, może w którymś okresie czasu miałem trochę wyższe poziomy, bo mam owłosienie łonowe, ciężko stwierdzić zawsze lekarz rodzinny się mnie czepiał że mówię wysokim głosem i kazał obniżyć głos i przestać zachowywać się jak baba, a jak to w młodym wieku był wtedy jeszcze duży autorytet do lekarzy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 339 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23537
a w ogole miales jakakolwiek mozliwosc wywolania erekcji przy takim testosteronie? sorry za takie intymne pytania ale nie jestem w stanie sobie tego wyobrazic, nawet goscie po grubych kilkuletnich bombach po odbloku mieszcza sie w normie w dolnej granicy ale w normie czyli okolo 200-300 ng/dl a ty miales 10x mniej :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 55 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4445
tak, erekcja jest w porządku o dziwo, ale rozmiarowo to noworodek :P
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 98 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2932
Zapewne już w wieku dojrzewania potrzebowałeś fachowej pomocy bo ewidentnie nie było ok. Ale do tego musiałbyś się urodzić w cywilizowanym kraju bo u nas raczej nikt by się nie podjął leczenia dzieciaka hormonami. Pewnie wmawiali Ci, że wszystko z czasem samo się unormuje i tyle. A rówieśnicy pewnie tylko dokładali do pieca bo tak zwykle bywa.
Trzymaj się chłopie i oby ten teściak postawił Cię na nogi. Trzymam kciuki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 391 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7158
smerf przy 200 - 300 to jeszcze pała stoi, jakoś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 339 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23537
jakbys zostal dobrze zdiagnozowany i wprowadzono by leczenie jeszcze w okresie dojrzewania to pewnie problem z rozmiarem paly (o ile jest to dla ciebie problem) bylby w druga strone :DD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 391 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7158
Przecież to jest polska na to nie licz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 55 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4445
Androlog powiedział że urośnie co trzeba, pokładam wiarę w jego wersji


Zmieniony przez - Marcianna w dniu 2016-12-21 12:00:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 391 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7158
HCG też będzie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 55 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4445
Tego nie wiem, na razie mam tylko tego teścia i za 3 miesiące wizyta kontrolna
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prop na redukcji - badania, odblok i zbijanie estro

Następny temat

Zaczynam od nowa HTZ na stałe, gdzie po fachowca?

WHEY premium