SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hyper Lean Fx7 ważne

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3566

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zdj







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mineraly oczywiscie biore :) ale tak jak napisałam poprawilo sie i narazie jest w porzadku :P power jest pracuje sie lepiej :) ćwiczyć ćwicze bo chodze na fitness. a z tym jedzeniem slodyczy to nie jest tak ze biore hyper zeby moc je jesc, tylko dziala psychika i ich nie jem :P moze mam juz troche zryta :D ale dzieki za rady na pewno poszperam w forum i cos dla siebie wynajde :P gdyby stres mi jadl kg to bylabym jak marzenie :D praca by mi to zafundowala :P:P apropo polecam vacu fit i body space :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
Mam pytanie - vacu fit i body space - co to daje? Na jakiej zasadzie działa? To chyba areo, więc nie lepiej za darmo pobiegać na zewnątrz? Ja się nie znam za bardzo, ale mnie chyba trochę szkoda kasy na takie wynalazki.

Zmieniony przez - porandojin w dniu 2013-12-18 11:44:53

Zmieniony przez - porandojin w dniu 2013-12-18 11:46:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja chodze na vacu fit i body space. Praca mi umozliwia karnet 50 zl za 2 miechy wiec nie takie pieniadze. Zauwazyłam ze mam gladsza skore co do celulitu to sie jeszcze nie wypowiem.. jakies tam cm leca tyle ze troche trzeba chodzic. Trwa jednorazowo 30 min najlepiej chodzic co 2 dzien. Jest lepsze samopoczucie. Generalnie jak zaczynalam to bylo ciezko :P Body space to bieznia dziala na zasadzie podcisnienia. Jego działanie polega na ściąganiu większej ilości krwi w dolne partie ciała - co powoduje czterokrotnie szybsze spalanie tkanki tłuszczowej w porównaniu z tradycyjnym treningiem aerobowym. tak ze strony int. Drugie dziala na zasadzie podcisnienia tem wzzrasta do 70 stopni takze jest ciepelko ;p z tym ze tutaj jest orbitek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
CHudo-tłusto.
Spalaczem sprawy nie załatwisz. Ale i tak mi nie uwierzysz na słowo, przetestujesz kilka, waga spadnie, a tłusta fałda nadal pozostanie na brzuchu. Pojawisz się tu za pół roku, rok i znowu będziesz pytała, co z tym tłuszczem zrobić.

A zdjęcia fajne. Puzzle mi się zawsze ze świętami kojarzą

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7101
Przetestowałam na własnej skórze taki wynalazek (nie musiałam za to płacić, więc mogłam sobie pozwolić na takie zabawy) - chodziłam pomiędzy fitnessami, robiłam sobie taki power walk z nachyleniem bieżni i prędkością, nie używałam ani podciśnienia ani podczerwieni (raz mi włączono to myślalam że zejdę z przegrzania). I co z tego że chodziłam, jak fałda z brzucha zeszła dopiero po wyczyszczeniu michy i treningu siłowym :) Więc wniosek nasuwa się sam :) Poza tym, reklamują to wszędzie gdzie mogą a niektórym ludziom się nie chce wysilać - myślisz sobie, pochodzę sobie troszkę i samo się zrobi. A tu zonk.

"No pain, no gain"

"People ask me how to eat well. It is simple. You look like what you eat. If you look like a garbage can, you are probably eating garbage. Eat lean and mean whole foods if you want to look lean and mean" Arnold Schwarzenegger
.................
Mój Dziennik:
http://www.sfd.pl/DT_Vredotaa_-t958238.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
Jahanna
Ja chodze na vacu fit i body space. Praca mi umozliwia karnet 50 zl za 2 miechy wiec nie takie pieniadze. Zauwazyłam ze mam gladsza skore co do celulitu to sie jeszcze nie wypowiem.. jakies tam cm leca tyle ze troche trzeba chodzic. Trwa jednorazowo 30 min najlepiej chodzic co 2 dzien. Jest lepsze samopoczucie. Generalnie jak zaczynalam to bylo ciezko :P Body space to bieznia dziala na zasadzie podcisnienia. Jego działanie polega na ściąganiu większej ilości krwi w dolne partie ciała - co powoduje czterokrotnie szybsze spalanie tkanki tłuszczowej w porównaniu z tradycyjnym treningiem aerobowym. tak ze strony int. Drugie dziala na zasadzie podcisnienia tem wzzrasta do 70 stopni takze jest ciepelko ;p z tym ze tutaj jest orbitek.


A sprawdzałaś może, czy nie byłoby takiego samego efektu przy samym bieganiu 30 min co 2-gi dzień, albo chodzeniu na orbitrek?
Jestem sceptyczna, ale dzięki za info.


PS>
Słuchaj Rudej - a super efekty na pewno będą - wystarczy poczytać trochę dzienników.


Vredotaa - chyba czyta, w Twoich myślach.


Dlatego ja będę się męczyć z moim starym, niecywilizowanym i nie modny bieganiem.bieżnia mi też nie podchodzi


Zmieniony przez - porandojin w dniu 2013-12-18 12:12:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na te vacu chodzim we 2 to tez inaczej, do bieganie nie ma chetnych :) poza tym ja zaznaczam po raz ktorys ze poza tymi vacu chodze na silownie.. opisalam problem jako zle samopoczucie po tabletkach.. a wygladalam gorzej.. to jak jest jest efektem pracy jaka teraz stosuje :) wiem ze popelniam wiele bledow nie jestem alfa i omega :P ale ja np nie mam mozliwosci jest 5 posilkow dziennie.. nie mam mozliwoscie chodzic cwiczyc zawszy w wyznaczonym dniu i godzinie.. czasem pracy jest tyle ze w ogole nie pojde bo juz sily nie ma :P ale staram sie i pne do przodu.. a tablety biore bo bez nich psychicznie nie pociagne diety i calch tych ustalen.. tak jak mowie psychika dziala..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7101
I tylko sobie rypiesz zdrowie.

"No pain, no gain"

"People ask me how to eat well. It is simple. You look like what you eat. If you look like a garbage can, you are probably eating garbage. Eat lean and mean whole foods if you want to look lean and mean" Arnold Schwarzenegger
.................
Mój Dziennik:
http://www.sfd.pl/DT_Vredotaa_-t958238.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Nikt ci nie każe jeść 5 x dziennie.
Wszystko masz w regulaminei działu - a czy skorzystasz, czy nadal się będziesz nad brakiem czasu rozpisywać - Twój wybór

Dziewczyny, szkoda Waszego czasu. Dajcie koleżance czas na lekturę.

Zmieniony przez - Ruda_29 w dniu 2013-12-18 12:30:08

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny-redukcja

Następny temat

Croissant. Przesiąść się z maszyn na wolne ciężary - jak nie zrobić sobie krzywdy?

WHEY premium