SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hydroxycut + DYMATIZE XPand Recovery ???????

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1831

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez s.m.p.a. z działu Odżywianie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 184 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1497
Mam pytanko czy można łączyć przed treningiem HYdroxycut razem z DYMATIZE XPand Recovery. 1 na spalanie tłuszczu a 2 booster przedtreningowy:):) zreszta pewnie to wiecie
Czekam na odpowiedzi

Wódka 25zł Kieliszki 5zł spojrzenie matki gdy wracasz do domu-bezcenne :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 398 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6343
Mozna jak najbardziej

Jeżeli nie robisz nic niczego nie osiągniesz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 184 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1497
Dzięki bardzo za odpowiedź. SOG na +

Wódka 25zł Kieliszki 5zł spojrzenie matki gdy wracasz do domu-bezcenne :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 184 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1497
A mogę dodac do tego po treningu odżywkę białkową:)

Wódka 25zł Kieliszki 5zł spojrzenie matki gdy wracasz do domu-bezcenne :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Tak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 398 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6343
jak najbardziej

Jeżeli nie robisz nic niczego nie osiągniesz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 319 Wiek 48 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1249
Biorąc pod uwagę to, że hydroxycut został wycofany ze sprzedaży tak w stanach jak i w Polsce, tylko Ci którym zostały stare zapasy z etykietą i składem na Francję sprzedają (słabe g....), to zdałbym się na zdrowy rozsądek, a nie na osoby z forum.
Nie powiem, sam go brałem ze 2 lata temu (wersję z USA), kopie nie źle, redukcja też OK, ale w Stanach zmarło po nim kilka osób, więc....

Spam killer...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 392 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4510
joyride napisz coś wiecej o tych ofiarach xydroxycut bo nic mi o tym nie wiadomo skad to info??

BTW swoja droga wczoraj bralem 2x hydroxycut + 20g napalmu przed treningiem troszke kopło

DOPÓKI WALCZYSZ JESTEŚ ZWYCIEZCĄ
SIŁA I HONOR
WHITE POWER
krwawy mściciel z hollywodzkich filmów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 319 Wiek 48 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1249
czytałem o tym sporo rok temu, ciężko mi teraz znależć oficjalne oświadczenie Amerykańskiego WDA, tu masz jeden link na sfd,
https://www.sfd.pl/produkty_hydroxycut_wycofane_w_usa-t495301.html
""FDA otrzymała 23 sprawozdań poważnych problemów zdrowotnych, począwszy od żółtaczki i zwiększenie aktywności enzymów wątrobowych, wymagające przeszczepu wątroby. Jedna śmierć w związku z niewydolnością wątroby. Inne problemy zdrowotne typu: drgawki, zaburzenia układu krążenia,uszkodzenia mięśni, które mogą doprowadzić do poważnych problemów zdrowotnych, takich jak niewydolność nerek.

Ponoć objawy miały miejsca i pacjentów nawet podczas przyjmowania zalecanych dawek producenta opisanych na produkcie.
Objawy obejmują szkody wątroby (żółknięcia się skóry lub białek oczu) oraz brązowy mocz. Inne objawy obejmują nudności, wymioty, nadmierne zmęczenie, osłabienie, ból brzucha, świąd, utrata apetytu...."


ale zgoogluj sobie tezę Hydroxycut wycofany to pojawią Ci się setki informacji.

Spam killer...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 1451 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31117
o kurde, miałem tego próbkę

ale chyba kumplowi ją dałem

co do tego xpanda, to ciekawy jestem jak podziała, bo sam dziś zamówiłem

Zmieniony przez - Jarot09 w dniu 2010-02-18 21:39:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 392 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4510
a to juz dawno czytalem ale to była 1 ofiara. ja tam sie ciesze jak mocno kopię...
Duzo ofiar jest od alko i tytonixu a jakos tego nie wycofują

BTW bierz smiało spalacz i przedtreningowke jak sie dobrze czujesz to napie*dalaj

Zmieniony przez - Winiarz w dniu 2010-02-18 21:50:44

DOPÓKI WALCZYSZ JESTEŚ ZWYCIEZCĄ
SIŁA I HONOR
WHITE POWER
krwawy mściciel z hollywodzkich filmów

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Energia - brak kopa.

Następny temat

Carbo czy gotowy izostar, izoplus itp??

WHEY premium