SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Horse power - Fruit punch - obrzydliwy smak

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7809

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
dudpis drugi tydzien juz pije watermelon i nie jest zly, smierdzi jakas wanilia czy czyms ale z woda smakuje jak guma arbuzowa, po opiniach spodziewalem sie czegos duzo gorszego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1445 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14530
Dzięki za info. Ale jak smakuje ci CP to nie będe tak pozytywnie nastawiony. .

Codzienny trening w drodze do chwały bo świat jest za duży żeby być małym.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
nie mowie ze smakuje, ale tyle zebyc wypic te 9g proszku to zaden problem, wodke chyba piles? to CP nie wykreca chyba az tak mordy, nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Ale wódki nie pije po treningu po którym jestem ledwo żywy i nie w głowie mi niesmaczny napój powodujący odruch wymiotny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1445 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14530
soltys88 uwież mi wole wódke.

Codzienny trening w drodze do chwały bo świat jest za duży żeby być małym.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 179 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1162
Dobra jest patent. Jak najmniej wody, przełykam na raz i popijam dużą ilością wody

Najlepszym dopingiem jest czas.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
dudpis - watermelon co to by nie było osobiście zawsze pije z obrzydzeniem, przede wszystkim dlatego że i nienawidzę arbuzów.

Mal0lat - tylko na pierwszy raz spróbuj w toalecie. Choć myślę że będzie o.k. z tą dużą ilością wody po hp też dobry patent bo zneutralizuje jego posmak.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12067 Napisanych postów 160516 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234694
soltys sam tego nie wiem
cm3-dzialal na mnie dobrze
natomiast
tcm i cp-srednio...

a ogolnie mono nie ma sobie roznych dla mnie
oczywiscie pisze tylko o moich subiektywnych odczuciach, kazdy z nas jest inny

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 179 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1162
rozwadniać można, ale wypijając porcję 1,5 l wody 30 min przed treningiem to chyba pęknę, i będę miał pełen pęcherz :P bo zazwyczaj podczas treningu wypijam 2l

Najlepszym dopingiem jest czas.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532
już sie pogubiłem Czyli co lepsze w samaku cp czy hp ? bo planuje cykl na quaka i do teog chce dodać coś jeszcze ;D Tylko nie wiem czy cp czy hp ;D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kiedy i jak uzupełnić węgle podczas/po treningu

Następny temat

PIerwszy cykl kreatynowy po 14mies.

WHEY premium