SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Horse Power - brak efektów

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5794

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 121
Korzystałem z niego, ale przyznaje, że z czasem o nim "zapomniałem".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 289 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13888
sorry,ze troche z innej beczki
Horse power a Dymatize Xpand. Brał ktoś oba stacki i moze je porównac, powiedziec który lepszy? Osobiscie biore Xpanda,stack działa jak najbardziej, ale zastanawiam sie nad zmiana marki...

a co do braku efektów po Horsie, moze wcinałes za mało wegli, dlatego nie było takiej pompy ani postepów w sile?

Zmieniony przez - Mr Ripley w dniu 2008-01-02 21:51:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 121
Ja już nie wiem nic :/ Tyle jest możliwości z dietami itp... że już sie gubie. Kolejne rozważania - czytałem że węgli z kreatyną nie miesza bo inslulina wzrasta w organizmie i spowalnia przyswajalnosc kreatyny. Ja rozumiem przy zachowaniu odstepów pomiedzy posilkami i kreatyna mozna spozywac wszystko. No ale teraz pytasz czy malo wegli ? Powiem po raz kolejny, ze stackiem nie jadłem nic. Żywnośc jadłem minimum 30 minut przed lub po spożyciu stacka. No więc pytanie znów daje wiele do myślenia. Jeśc kreatyne z weglami ? Bo przeciez wytwarza sie insulina - czyli nie brac. No ale z tego co piszecie to znowu bez wegli nie ma energi na przyswojenie... :/ W podwieszonych postach i na forum są różne poglądy na ten temat, jeśli komuś sie chce to niech napisze jak najlepiej by zrobil - np. majac tego HP. Kiedy byscie jedli i kiedy najwiecej wegli a kiedy najwiecej bialka (oczywiscie mowie teraz o zywnosci) bo zadnych gainerów nie miałem, tylko stack i jak tutaj najlepiej moglbym zrobic z dieta zeby byly jak najlepsze efekty ? Jak komus sie chce to prosze o jasne rozpisanie kiedy i co jesc...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 601 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19905
kreatyne jak najbardziej mozna brac weglami, a insulina tylko pomaga w jej wchlanianiu! niewiem skad masz takie dziwne informacje...
nie mozesz nic nie jesc bo przecierz nie urosniesz na samym staku...to tylko taki wspomagacz cyklu

ps. strzez sie przyjmowania kreatyny z tluszczami no i ewentualnie bialkiem bo tez gdzies slyszalem ze jakos spowalnia wchlanianie

Zmieniony przez - topolina w dniu 2008-01-04 18:40:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2
Proponuje:
1 dzien - Klata i Motyl
2 dzien - brzuch ( tylko )
3 dzien - biceps i triceps
4 dzien - nogi, prostowniki grzbietu i brzuch
5 dzien - barki i kaptur
6 dzien - przerwa
7 dzien - brzuch ( tylko )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
stary najpierw wpraw organizm w kreatyne czyli wez mono potem jakis jabłaczan i dopiero stack przedtrenigowy jakis NO albo horse power czy storm przy braniu podstaw rzekonasz sie jak reagujesz na kreatyne a nastepne zwiazki zadzaiąłaja lepiej to tak jakbys jako pierwszy motor kupił scigacza 500cc jedyny efekt to kolejne warzywo:)stopniowo kolego bo inaczej szkoda kasy- w tym sporcie bez koksu nei ma nic na szybko!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sterol Complex

Następny temat

Shock +Storm pytanie jak brać?, waga 100kg.

WHEY premium