SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hmmm? Pytanie

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5492

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez 50 Dollars z działu Galeria Zdjęć.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 67


Mam pytanie. Niedawno oglądałem film ''Never back down'' i jest tam taki koleś który pozornie jest chudy ale jego rzeźba powala na kolana. Wiążę się z tym moje pytanie. Czy żeby wyglądać tak jak on (lub mniej - więcej tak) trzeba mieć nie wiadomo jak wiele masy i to spalać czy wystarczy że będzimy mieli jako - taką masę i następne będziemy się katowac żeby się tak wyrzeźbić. Zamieszczam zdjęcia. Wiem że dla większości uchodzi za opalonego, gejowatego szczura, ale zależy mi na konkretnych wypowiedziach.

Pytam, bo jestem ciekaw czy moje 81 kg przy wzroście 181) wystarczy, żeby zrobić się tak jak ten gościu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Heheh... Masz juz takie mięśnie (a najlepiej większe) niż ten koleś? Jeżeli nie, to doprowadź je do odpowiednich rozmiarów a potem będziesz myśleć jak tutaj je "wyciąć" Zapraszam w tym celu do działu Trening (dla początkujacych lub zaawansowanych, w zależności od stażu) i danie do sprawdzenia ułożonego treningu. A także do działu Odżywianie, w podobnym celu.

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 67


2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 67


3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1062 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9919
Ogólnie to śmieszna sprawa z tymi fotkami ...
Chcę wyglądać tak jak on.
Przecież nawet będąc jego wymiarach wynikach siłowych i tym samym bf będziesz wyglądał inaczej.
Każdy ma trochę inny typ budowy(kościec) i budowę mieśnia także.
Czytałem gdzieś że ktoś np. może mieć biceps dwugłowy a inny trój głowy (uwarunkowanie genetycznie) - nie zmienia to siły ale wygląd już tak.

Więc nawet jeśli byś trafił to trudno będziecie ci taką formę zdobyć (biorąc pod uwagę że on napewno nie trwoni kasy na SAA i suple oraz dobrą opiekę mędyczną profesionalną siłkę i michę)

Zmieniony przez - shefu w dniu 2009-05-24 07:46:58

Zmieniony przez - shefu w dniu 2009-05-24 07:47:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 596 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16525
eeee ja bym tam wolal wygladac jak tamten drugi aktor , przynajmniej bardziej zmasowany był heh :D pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 434 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11002
on siłowni na oczy nie widział 0 barków co może świadczyć ze na pompkach jechał całe życie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 185 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3938
Zgodze sie z shefu mozesz wygladac podobnie ale nie tak samo
Odnosnie wagi to zalezy czy te 81kg to 81kg miesni czy 81kg tlusczu
Musisz po prostu zmniejszyc bf
On na pewno ma specjalnego trenera i dietetyka dzieki ktorym ma tak niski poziom tkanki tluszczowej
Tak na oko to wyglada na 180cm i z 76kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 185 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3938
Zyniek wielu aktorow tak robi ze cwiczy tylko klate brzuch i moze biceps np. Brad Pit
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 67
Nie no jestem świadom tego że identycznie nie będę tak wyglądał :P Ćwiczę na siłowni już ok 8 miechów i te 81 kg to w dużej mierze mięśnie ( co nie oznacza że nie ma tłuszczu). Pytanie bardziej kierowałem pod kątem, czy trzeba mieć dużo masy żeby tak się wyrzeźbić (zwłaszcza ten jego wystający, dobrze zbudowany brzuch) czy też nie. Bo jest wiele osób która katuje się ćwiczeniami na rzeźbie mimo niskiej wagi i nawet nie jest zbliżona wyglądem do tego kolesia :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 185 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3938
Mysle ze twoja masa wystarczy bo zauwaz ze on nie ma takich duzych miesni tylko niski bf
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 67
Dzięki za odpowiedź ;) doceniam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sus500 ?

Następny temat

Wasza żyćiowa forma??

WHEY premium