SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hi-Tec Nutrition - Vitamin A-Z Antioxidant Formula

temat działu:

Hi-Tec Nutrition

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17028

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 251
Szkoda że nie są powlekane , bo powlekane to 2 razy takie tabletki to wchodzą bez problemu. Jednak cena jest super ,powlekane pewnie byłyby droższe. Co do super okazji to mam zastrzeżenia gdyż ostatnio 120 tabletek kupiłem za 20.90 zł:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 115 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 704
smak obrzydliwy, jeśli się nie przełknie w ciągu 3 sekund zaczyna pojawiać się mega nieprzyjemny smak w ustach.
Tabletki są duże i ciężkie do przełknięcia, gardło kiedy ją czuje zaczyna się zwężać i nie chce ich przepuścić.

mam nadzieję że skład nie jest oszukany i nie dostajemy po prostu drogiego niesmacznego piasku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
też mam problem z połykaniem i myślałem o tym, żeby je przeciąć na pół i połknąć, byłoby dużo łatwiej, co o tym sądzicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12043 Napisanych postów 160439 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234413
przelam smialo

osobiscie tez mialem problem z polykaniem, a nia sa duze, co mnie bardzo zdziwilo... gdzie 5 kapsow kreatyny polykam na raz, a tutaj nie moglem polknac malej witaminy.

ogolnie witaminy jak witaminy.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 9662 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 91745
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1980
co wy z tym przełykniem? ja nie mam żadnych problemów z tym. tabletki jak tabletki... skłąd bdb 2xlepiej niż Centrum, cenna - taniej niz Olimp. dla mnie bomba. biorę przy posiłku razem z tranem GAL.

Białko, ryż i kreatyna zrobi z Ciebie sk***syna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1030 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16757
Fajne witaminy, dobrze wychodzą cenowo. Kiedyś przez przypadek wziąłem tuż przed snem, to było nawet lekkie działanie w stylu ZMA- glebszy sen i lepsza regeneracja.

DZIENNIK TRENINGOWY:

http://www.sfd.pl/BLOG_KONKURSOWY:_Zabawa_w_stylu_Crossfit_by_Badr-t870693-s12.html


PRACA KONKURSOWA - crossfit dla początkujących:

http://www.sfd.pl/Rozpiska_treningowa_Crossfit__Badr-t865730.html

STRONY INTERNETOWE za małą kasę z adresem xxxx.pl.tl kontakt na PW@

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2350 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41976
Dla mnie OK, nie mam problemów z przełykanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 450 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5651
z tego co widze to slaby sklad w porownaiu do innych takze za taka cene sa mocniejsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7
Za 22,00 zł zakupiłem opakowanie 120 tabletek (na 2 miesiące). Faktycznie, w smaku nie są za dobre, ale mają działać.

Cena/jakość(skład) 5/5
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hi-Tec Nutrition - Ultra Amino 5100

Następny temat

Hi-Tec Nutrition - Whey Isolate

WHEY premium