SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HemoRush NUTRABOLICS nowość

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20485

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 271 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7458
Dzisiaj wziąłem moją pierwszą porcje i stwierdzam że produkt jest rewelacyjny. na treningu zrobiłem bic i tric, łapa powiększyła się o 3cm. Pompa mięsniowa naprawdę dobra. Pobudzenie też niesamowite, między seriami nie wiedziałem co ze sobą zrobić. Pobudzenie czułem jeszcze długo po treningu. Smak w porządku, rozpuszczalność też nie najgorsza, mój brzuch toleruje ten produkt. Wczesniej stosowałem HP, który działał bardzo dobrze, jednak Hemorush wywala w kosmos. Przed następnym treningiem zapodam 3/4 dawki bo cała miarka to dla mnie za dużo. Polecam!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4
Wypiłem 1 porcję około 17, pompa niesamowita, siła i moc :)
Jedyny minus to to, że miałem problemy z zaśnięciem ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4
Wypiłem 1 porcję około 17, pompa niesamowita, siła i moc :)
Jedyny minus to to, że miałem problemy z zaśnięciem, tylko nie wiem czy było to spowodowane Hemorushem czy słabym dotlenieniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1104 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21991
ZGadza się, Hemo to idealna przedtreningówka bez kreatyny, testowałem wiele tego typu odżywek, swoje ważę, a sypię cały czas 3/4 miarki, bo to wystarcza (a kończę puchę). Z tym, że ja nigdy nie przekraczałem dawek i nie sypałem po 3 chochle na raz!

do tego świetny stosunek ceny do ilości, śmiało polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24176 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402457
Plewer--hemo ma kreatyne akurat,
no ale to nie zmienia faktu ze sie sprawdza i dobrze działa;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1104 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21991
fakt, sorry, mój błąd!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1132
witam właśnie zamówiłem hemorush i mono z vitalmaxa zobaczymy jakie efekty dam znać po zjedzeniu

"Amicum Proba Probatum Ama"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1132
po pierwszej dawce mogę powiedzieć że daje niezłego kopa na treningu,większa siła mocne pobudzenie,pompa taka sobie może po większej ilości będzie lepiej.długo utrzymuje się efekt pobudzenia jak dla mnie za długo chyba nie zasnę szybko dzisiaj.

"Amicum Proba Probatum Ama"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 271 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7458
Na mnie bardzo dobrze działał hemo przez pierwsze 2 tyg. , pozniej działanie słabło, cena jest dobra, także produkt mozna polecić , ale moim zdaniem nie jest rewelacyjny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
Nie odkopuj.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Między cyklami

Następny temat

Cell Mass po terminie

WHEY premium