SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hej

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 937

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam 14 lat
Wzrost : 160 /162
Waga: 42 kg :/
Trenuje z 2 lata może 3, ale moje trenowanie nie było zbyt efektywne miałam takie treningi po których prawie nic się nie zmieniało w mojej formie, no może trochę, teraz mam nowego trenera i jest poprostu super, a trenuje u niego z 5 miesięcy, a wyniki są niesamowite ;)
No jak dla mnie ;)) Moja forma rośnie z treningu na trening czyli praktycznie codziennie. Sezon dopiero się zacznie, wiec mam wielka prośbę. Chce nabiegać na 600 m 1:39 ^^
Mój rekord życiowy to 1.43, ale to jeszcze z poprzedniego sezonu, a wtedy jeszcze nie trenowałam u nowego trenera. Mam dość dobre treningi ale czuje ze mogę więcej
Macie dla mnie jakaś rade ? Jakieś treningi które mogłabym robić?
Z góry dziękuje ;]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
jeśli masz świetnego trenera - to z nim konsultuj swoje treningi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 991 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10657
Jeżeli jesteś zadowolony z trenera, treningi przynosza efekty, to nie ma sensu szukać czegoś innego.Każdy trener ma określony plan, który realizuje i każda zmiana w treningu może wszystko zepsuć.Jedyne co możesz dodać to zdrowe odżywianie i suplementacja.

Nie wdawaj się w rozmowę z głupim. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 26 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 126
xczx

Paulina ;))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 26 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 126
Dziękuję myślę że macie racje za dużo od siebie wymagam, przyciesz logiczne jest to że zmieniłam trenera i wyniki będą lepsze ;)
Dziękuję
A co do zdrowego odżywiania to co polecacie ?
Ps: Tu znowu ja mam konto ;))

Paulina ;))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
odp-SFD-pl SFD ODPOWIADA
Ekspert
Szacuny 302 Napisanych postów 8685 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28842
Polecamy wizytę w działach "odżywianie" i "ladies" i przede wszystkim lekturę tematów podwieszonych

Chcesz zrobić formę do lata? Wejdź: http://potreningu.pl/plany 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 26 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 126
Ok to Dziękuje ;D

Paulina ;))

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ksiazka weydera

Następny temat

szpagat

WHEY premium