SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hardcorowy SPAM wraca do gry.

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 123168

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hahaha może się spodziewał takiego obrotu sprawy.

Pobudka idzie na trening i 50 + na płaskiej i 15 cm w obwodzie ramienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
teraz to już fantazjujecie jak donek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
Pikaczumba
największe asy mojej kadencji to były.koles chciał wstrzykiwać sobie wode.jedna nie wiedziała czy sie rozpruć przed pierwszym razem.koles brał mete i pytał sie kieedy ma ćwiczyć.typ ma koniec cyklu na omie i pyta sie kiedy efekty będą.i jeszcze pare kwiatków bym znalazł w pamieci.a co z tygryskiem to nie powie bo fota była fobiona w jakiejs baletowni


Z ta woda to mnie zaciekawilo po co chcial ja wstrzykiwac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
rozrzedzona krew krazy szybciej przez co łatwiej przenosi supstancje odżywiajace mieśnie przez co ATP wnika w jadro komórki mięśnia dajac jej energię. DO tego zachodzi mitochadrialna przemiana ATP ale Ty tego nei zrozumiesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
Chcialbys...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
rm_125
DO tego zachodzi mitochadrialna przemiana ATP
Ale duzo madrych slow, przekonales mnie przybijam jutro muszynianke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
pamietaj musi być przegotowana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
i gazowana to pompa bedzie lepsza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Koniecznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
to jest pytanie
witam mam taki problem.

od dziecka tryskałem testosteronem i musiałem to jakoś wykorzystać a nie miałem dziewczyny to pozostała mi miłość na własną rękę

no i tak waliłem śmiało przez te kilka lat no i dopiero po tak długim czasie spostrzegłem że członek jest pochylony na dół jak banan, i w lewo też jak banan tylko z innej perspektywy

i jak mam żyć? znajde dziewczyne to mnie wyśmieje i zgłosi to do prokuratury?
czy może iść do lekarza? czy olać?

PS. post nie dla żartów

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Lipomastia czy ginekomastia + ZDJECIE

Następny temat

Cykl !!!

WHEY premium