SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hardcorowy SPAM wraca do gry.

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 123202

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
to takim przydupasom ja jestem promotorem marki a nie o tańcu nic nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
"Gimnazjalisto walnij MT!" To twoje hasło?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
ja się nie poczuwam do tego młodego szczyla który ma niby gino po MT
Ja promuje crosfit zdrowe żywienie ale juz nie bardzo asspekty duchowe itd dr zielonki
Pakowanie bicków i phormony zostawiam wam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
PH to nie dla takich leszczy jak ja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
CO do MT to zaloze sie ze glownie kupuja go mlodzierz do 20 lat co dieta kuleje ze wzgledu ze sa fanami Roberta a to ze sam mowil ze najlepiej od 21 roku zycia to niedoslyszaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2543 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14764
Ostatnio coraz więcej o tym MT: że niby zakazane środki w nim sa a w polsce sa odbierane jako "dopalacze"
Ciekawe jak to wszystko sie dalej potoczy Młodzi zaczną palić MT??

Trzeba trawę tyrać nosem,żeby zostac komandosem...

Systema Specnaz Training...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
oo to tego nie slyszalem beda otwierac kapsulki i do nosa wciagac.
W sumie szczerze powiedziawszy to sie spodziewalem ze predzej czy pozniej sie doczepia do tego. A ja chce sobie cykl na tym zrobic tyle ze jeszcze nie teraz. Chyba jak bede mial $ to bede musial na zapas kupic. Wie ktos jak dluga ma date waznosci ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
jak ktos ma kase to niech kupuje. Jepiej kupić od Roberta niż jakieś no name i potem płakać że nic nie urosło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
true, ale niech kupuja Ci co maja pojecie o diecie, treningu i o tym co kupuja. A nie kupuja na zasadzie kupie bo od tego sie rosnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
Wiesz ja jestem zdania że ciul ze coś jest zakazane itd jak ktoś ma kase to to dostanie. I do tego każdy ma swoj rozum chcesz sie truć to Twoje życie. CO mnie to obchodzi że ktoś kupić sobie PH mógł wydać ta kase na koke albo here

Ale troche wiary w ludzi bo z takim myśleniem bedziemy sie tylko ograniczać
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Lipomastia czy ginekomastia + ZDJECIE

Następny temat

Cykl !!!

WHEY premium