SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Halotestin i Turinabol warto?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4974

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
jedyną przewagą m-drola na halo jest to że na 99,9% dostaniemy pewny towar gdy oba środki są dobre sprawa jest jasna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 587 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7338
lukeduke skącz pierdooolic bo ktoś cie chyab upuscił jak mały byłeś
halo jest najbardzeij toksycznym oralnem masa na nim jest znikoma poprawia sile i definicje niektórzy biora go przed sparingami zeby miec wiekszą agresje do walki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
game mega-h/ hdrol to pochodna tury i jest dosc podobna w dzialaniu. daje sucha mase i sporo siły. na 75mg mega h ludzie robili po 30-40kg na ławie i to nie leszcze co 100kg cisna. nie wiem o co chodzilo dukowi ale wydaje mi sie ze wlasnie o ture a nie halo. a jesli o halo to tez sie zgadzam ze nie ma ph podobnego jeszcze do halo

Zmieniony przez - tomczers17 w dniu 2010-08-09 20:48:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
tomczers a ile ma jedna kapsułka mega-h mg ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
25mg. standard dawka to 25-50mg ale od 75mg to juz sie ladnie zaczyna robic. i podbno ludzie mowie ze mega h dziala mocniej niz odpowiedniki tzn hdrol czy inne

Zmieniony przez - tomczers17 w dniu 2010-08-09 20:57:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
wszystko było by pięknie tylko te bebechy co nie ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja tu o SAA a wy mi z PH wyskakujecie, gdzie zupełnie nie wie się co się szamie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
dobry akurat na dzis dzien to te slowa mozna odwrócic o 100%. tzn dzis jak kupuje mdrola, hdrola , epi, xmasa drugi czy trzeci raz to wiem co szamie i wiem ze tam jest to samo tyle samo mg itp. a jak kupujesz saa apteke czy ug to sie musisz zastnaiac czy zamiast deki nie ma testa czy zamiast bolda nei ma mix testa i trenu i czy jesli juz jest co ma byc to jest tyle ile. i sam w temacie widzisz posty ze halo czy ture dostac dobry org jest w c*** ciezko. a to znaczy ze nie wiesz co szamiesz. a inna strona szamiesz jakis dobry ug i wiesz co tam chinol z tym prochem robil i czy nie ma tam procz substancji aktywnej jakiegos syfu/ ph przynamniej sa w laboratoriach robione a nie w piwnicy u staska z niewiadomo jakiesgo prochu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10
znajomy bral halotest z dna po kilku dniach przerwal bo bolal go brzuch srodek mocno toksyczny

Zmieniony przez - steroidss w dniu 2010-08-09 23:45:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 724
game1988 zdejmij ta skarpete z glowy idioto i nie obrazaj jak sie nie znasz.
hugo1991 pogadamy jak dorosniesz.

Zaden z was nie zarl oryginalnego halo czy tury a wasze nastawienie do PH typowo ksenofobiczne.

I tyle w temacie.... ehhh pamietam jak jeszcze 4 lata temu na tym forum ludzie pisali ze EPI to KUPA hahaha i jak sie zmienilo



Zmieniony przez - lukeduke w dniu 2010-08-10 01:22:33

Remember to keep yourself alive, there is nothing more importent than that

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bral albo slyszal ktos o tym HGH ??

Następny temat

nietypowy cykl na peptydach?

WHEY premium