SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HYDROXYCUT?? co sądzicie ??

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3062

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2083 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39361
http://www.sfora.pl/Uwazaj-Te-pigulki-odchudzajace-moga-zabic-a7741

natrafiłem w necie na taki art, zaciekawiło mnie to co jest tam napisane gdyż zamówiłem sobie HH opakowanie 210 caps,

jak uwazacie, odstawic czy brac i to co jest tam napisane uznac za wyolbrzymione brednie jakiegos redaktora ??

czekam na Wasze opinie/

zdr

<<<Bez celu i chęci nigdy nic nie osiągniesz>>>
http://www.sfd.pl/meine_siłownia-t301836.html 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ta sfora i sportfan to najwieksze kures*wo wiec olej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 493 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15568
U mnie w sklepie z suplami koles wycofał, teraz już wiem dlaczego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2083 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39361
..czytałem sobie jeszcze odnosnie całej tej sprawy,
następnie wysłałem meila do sprzedawcy od którego kupiłem HH i napisał mi ze te info dotyczy tylko wersji USA,
ta natomiast którą on sprzedaje jest made in CAN ??

jak sie do tego ustosunkowac ?? olac to co piszą w tym arcie czy nie ??,

niech sie wypowie szersza grupa osób

zdr

<<<Bez celu i chęci nigdy nic nie osiągniesz>>>
http://www.sfd.pl/meine_siłownia-t301836.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 870 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14404
Trucizna i tyle a sprzedawca każdy kit wciśnie żeby się pozbyć . U mnie w jednej sieci sklepów już wycofali totalnie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 313 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2755
Chyba zdrowie ważniejsze co??? są inne piguły bezpieczniejsze przecież
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2083 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39361
..pytanie jest tego typu czy faktycznie więcej prawdy w tym arcie czy tez nie

HH zawsze zbierał dobre opinie i teraz nagle ten artykuł,
zdr

<<<Bez celu i chęci nigdy nic nie osiągniesz>>>
http://www.sfd.pl/meine_siłownia-t301836.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 313 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2755
Zbierał dobre opinie owszem z tym że raptem np.wątroba Ci nie wysiada bez przyczyny prawda? widocznie stosowanie tego środka jest bardzo niebezpieczne i jakieś większe skutki są odczuwalne po dłuższym czasie .pozdrawiam i życzę zdrowego rozsądku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2083 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39361
moze i racja,
najlepiej by było gdyby osoby biorące HH w przeszłości zabrały zdanie w tym temacie ,
towar mam jutro miec i nie wiem czy zaczynac brac czy nie, czy po 1 opakowaniu mogą wystąpic faktycznie jakies dolegliwosci(czyt.wątroba) w przyszłosci

zdr

<<<Bez celu i chęci nigdy nic nie osiągniesz>>>
http://www.sfd.pl/meine_siłownia-t301836.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
niby dziala ale dzis np widze ze w sklepie sfd wycofany ze sprzedazy przez sanepid. zapewne jak to amerykanie maja w zwyczaju dodali cos od siebie. zalezy Ci na efektach ? laduj i sie nie zastanawiaj, prawda jest taka ze wiekszosc supli ktore naprawde dzialaja mocno ma inny sklad niz jest podany
jesli boisz sie o watrobe jedz tzw oslonki. kup essential forte i uzywaj w trakcie cyklu. do tego szklanke soku z burakow dziennie zeby oczyscic watrobe z toksyn.
co do odzyw zawierajace niedozwolone srodki to np venom, stara wersja szoka i storma i nie pamietam co jeszcze.
a ten motyw z wersjami w roznych krajach to -->
nie maja co robic tylko do jednych krajow robic odzywe ktora dziala mega a do innych pro zdrowotną ??


Zmieniony przez - marceliono w dniu 2009-06-16 19:44:39

Zmieniony przez - marceliono w dniu 2009-06-16 19:47:18

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 633 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5111
Na tym forum zaraz napiszą że kreatyna zabija
Ja bym brał i się nie zastanawiał..
"powiązany z 23 przypadkami uszkodzenia wątroby oraz jednym śmiertelnym" to znaczy że ze wszystkich którzy to brali u nich było coś nie tak,a czy od tego?nikt nie wie ale artyk. zawsze można napisać dla sensacji

"Kto walczy - czasem przegrywa.
Kto nie walczy przegrywa zawsze"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy ten czlowiek istnieje naprawde

Następny temat

kość przedramienia ból ;(

WHEY premium