SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co sądzicie o piwnicach ?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2527

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Wiem że wielu z nas ćwiczy w piwnicach stąd to pytanie. Nigdy nie byłem na profesjonalnej siłowni, ale kilka sprzętów zainstalowałem sobie w piwnicy. Zaczynałem od wyciskania na łóżku, gdzie kręgosłup wbijał się w materac i jak sobie teraz o tym wspomnnę to ciarki przechodzą... Generalnie co sądzicie o piwnicach ?? Wiadomo że wszystko zależy od sprzętu, no ale i tak przecież nie jesteśmy wstanie napierd.lić tego typy przyżądów i w takiej ilości jakie są na siłowniach. Mimo wszystko ja sobie bardzo chwalę ! I nie wydaje mi się że dzisiejsza moja forma mogłaby być lepsza gdybym chodził na klasyczną siłownię. Moja piwnica jest typową dziuplą. Trzy na trzy, szczury, pajęczyny, bez światła i nie zamieniłbym tego miejsca na żadne inne ! Pozdrawiam twardzieli co robią wyniki w miejscach gdzie wielu pseudokulturystów bałoby się nawet pomyśleć że można w czymś takim ćwiczyć !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no ****a informacja tygodnia...

chcecie ćwiczcie w piwnicy, nie musicie nikogo do tego przekonywać...

sam ćwiczyłem w piwnicy, teraz ćwicze na publicznej

obie opcje mają plusy i minusy, ale nie jestem takim idiotą aby na siłe probowac komuś udowadniać co jest lepsze....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1176 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17372
piwnice są do dupy bo są niskie i nie da się normlanie, wszystkiego ćwiczyć np. wyciskanie sztangi sprzed/zza głowy stojąc. dlatego ja nigdy nie lubiłem piwnic

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
start : 131kg / obecnie : 119,4kg / cel : 105kg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1515 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58084
nie prawda. ja cwicze w bloku w piwnicy i mam taką samą wysokosc co w mieszkaniu. wyciskanie stojąc robi sie na luzie.
co do tego ze jak bym chodzil na publiczna silownie, wg mnie tez nie prawda, tam jest wiele niepotrazebnego gowna ktory i tak wiekszosc nie kozysta.

a wiec do rzeczy

PIWNICA GÓRĄ

pzdr.

Członek <<< SHOTTAS Team >>>


Są Rozstępy, Są Postępy:)....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
U mnie tez piwnica nie jest niska... wyciskanie zza karku robie na siedzaco ale jak bym chcial to na stojaco tez moge robic, i nic mi w tym nie przeszkadza.

Na profesjonalnej silowni mamy wiecej maszyn z ktorych ja i tak nie korzystam, jakies atlasy, itp to nie dla mnie.

Podsumowujac uwazam ze jesli ma sie do dyspozycji w miare dobra silke w piwnicy to nie ma po co wydawac siana na profesjonalna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
Piwnica !!!!!!!!!!

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Fakt, moja piwnica jest niska i robie wyciskania na siedząco, ale jestem bardzo daleki od narzekania ! Podejrzewam że nie jeden kolo z wypasionej siłowni przestraszyłby się mojej jaskini, ale z takich to się tylko śmiać Przyszłoby co do czego to jeden lać i po krzyku !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 964 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20076
Moja piwnica jest wysoka ale wąska Strych mam około 50m2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36729
Piwnica ssie. Nie ma to jak osiedlowa siłownia. Zawsze można pogadać, nawiązać nowe znajomości itp. Klimat to też ważna sprawa, w piwnicy nie ma klimatu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Jeśli chcesz poczuć klimat to zapraszam do mnie. Mieszkam w Katowicach. Siłownie są dla miękkich siusiaków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 359 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6224
racja taka własna piwniczna wypracowaqna własnymi ryncoma siłka to jest to... az sie człowiekowi chce ćwiczyć jak sie zejdzie... sprzetu moze mało ale za to jaki komfort psychiczny nik ci sprzetu nie zajmuje i masz luz co chcesz to robisz

Mistrzem nie czyni cie chwila sławy lecz lata cieżkiej pracy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 113 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8258
A ja mam mieszane uczucia;> moze dlatego ze jak chcialem wstawic sprzet do pralni (pomieszczenie gospodarcze czy jak to zwa) to tak szambo wywalilo ze od tygodnia posprzatac calej piwnicy nie moga smierdzi niesamowicie i nawet nie mam gdzie sprzetu wstawic:(
lawka, stojaki i modlitewnik sie marnuje :( shit;D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

o 13:00 trzymamy kciuki za Szymona :)

Następny temat

Wagi kuchenne

WHEY premium