SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HST zero przyrostu?!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1577

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1206
Witajcie drogie forumowiczki i fomurowicze Bez zbednej gledzby sprawa wyglada tak: zainspirowany licznymi postami na temat HST (glownie autorstwa kermita) i zniechecony stagnacaja efekow treningu dzielonego (jesli dobrze pamietampostanowilem stworzyc wlasny plan treningowy...poczatkowo bylem zaskoczony (bardzo mile) ze mozna wykonac trening w ok 30-45 min i przy tym wcale sie nie zmeczyc (przeciwnie treningi zaczelem teraktowac jako forme realksu) oraz zwiekszeniem wytrzymalosci i sily oraz wyrazniejszym ksztaltem miesni (cieko to nazwac rzezba ale zawsze cus) jednak waga i centymetr nadal stoja w miejscu...
nie wiem dokladnie co spi****ylem ale z tego co wyczytalem to HST jest treningiem nakierowanym na przyrost btmm a nie na jej utrzymanie
oto moj trening:
2x wioslowanie sztanga w opadzie
1x sciaganie drazka do karku
2x wyciskanie zza karku
1x unoszenie hantelek w opadzie tulowia (na tylne aktony m. naramiennych)
2x wyciskanie sztango na plaskiej
2x przysiady
2x wspiecia na palce
1x unoszenie hantli uchwytem mlotkowym
1x wyciskanie francuskie

co do uwag to generalnie staralem sie nie filozofowac i projektowac treningi wedlug dyrektyw HST z treningu na trening staralem sie dorzucac (odejmujac) od 5-10% dla 5/10/15 RM wyjatkiem byly ciwiczenie wykonywane za pomoca hantli-nie mamy raegulacji obciazenie wiec srednio 2 treningi wykonywalem tym samym ciezarem

jesli chodzi o ifo ogolne: wiek-20 / staz-3 lata / ektomorfik...

zdaje sobie sprawe ze to co pisze jest troche zawile...przynajmniej dla mnie ale prosze o pomoc

jedz dużo a będziesz duży (albo gruby):)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1543 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28474
czemu tylko jedna seria na biceps i jedna na triceps ?
jezeli niemasz przyrostow to albo zle dobierasz ciezar albo masz beznadziejna diete, raczej bym stawial na to drugie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1206
1)beznadziejna? teraz to mi pocisleś dietka wyglada mniej wiecej tak: 2,4b 5ww 1,3t ukladlam sobie dietki od jakis 2 lat i generalnie te proporcje wydaja sie byc optymalne (mozna dac wiecej b i ww ale wtedy oprocz miesni rosnie tez sadlo )
2)tylko jedna seria na bic/triceps?! zauwaz ze niektorzy nie uwzgledniaja tych miesni wogole w swoich treningach HST
3)od poniedzialku obliczam jeszcze raz maksy (jak juz mowilem sila poszla w gore) robie tydzien przerwy i wracam do HST ale tym razem zastosuje go na redukcji i zobacze jakie beda efekty
4)prosze o bardziej konkretne odpowiedzi a posypia sie sogiii

jedz dużo a będziesz duży (albo gruby):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 807 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26013
czy całe hst robiłeś z taką ilością serii?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 807 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26013
1x sciaganie drazka do karku
2x wyciskanie zza karku
1x unoszenie hantelek w opadzie tulowia (na tylne aktony m. naramiennych)
to bym wyrzucił, a zamiast zza karku zwykłe z przodu
1x unoszenie hantli uchwytem mlotkowym
to również a dałbym sztangę, gdzie masz martwy ciąg?W hst należy wykonywać głównie ćwiczenia podstawowe na sztandze, a nie bawić się w hantle.Spróbuj zrobić mój trening hst, który jest w linku i nieźle mnie kopną https://www.sfd.pl/HST_do_oceny-t329721.html.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1206
1)jesli chodzi o MC to generalinie robie jedna serie ciezarem od 40-50kg rozgrzewki przy treningach na 10/ 5/ zauwaz ze podczas przysiadow i tak juz dosc obciazasz dolny odcinek kregoslupa a zalezy mi na tym aby do kazdego treningu podchodzic w pelni zregenerowanym
2)a propos przysiadow to ogranicze je do jednej serii oraz dodam cos na dwuglowy uda bo wyglada u mnie dosc...marnie
3)wrona 160 czy cwiczenia ktore wykonywales podczs swojego treningu obejmowaly zakres jednej czy dwoch serii?? byc moze moim problemem jest zwykle pretrenowanie (chociaz przy tak malych ciezarach nie wiem czy to aby wogole mozliwe )

jedz dużo a będziesz duży (albo gruby):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 807 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26013
w 15 1 seria, w 10 2 serie +serie rozgrzewkowe,5 i negatywy po 3 serie+serie rozgrzewkowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1206
1)acha w ten sposób... tak z ciekawości ten system to twoj pomysł czy moze pominalem cos przy czytaniu postow?? tzn nie odbieraj tego jako ataku ale z tego co zrozumialem HST obejmuje stala liczbe seri dla wszystkich cykil
2)co prawda nadal nie wiem co jest przyczna stagnacji ale co tam sogacz za zaiteresowanie

jedz dużo a będziesz duży (albo gruby):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 807 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26013
to nie jest żadna moja teoria, za mało uważnie czytałeś posty. Spróbuj ponownie HST zrobić z dietą na masę,a obiecuję Ci że Cię kopnie i to nieprzeciętnie.powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1422 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11303
Jeśli nic nie rośnie tzn. za mało kalorii. Jeśli jest nadmiar kalorii to "coś" napewno urośnie!

Pozdrawiam

Szczyt siły - wyprostować gryf łamany.

Faceci rodzą się piekni, kobiety muszą się malować .

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan na mase na wrzesien

Następny temat

Trening - domator do oceny

WHEY premium