SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HST do Oceny

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 518

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17
Pierwszy plan związany z hst do oceny:

Przysiady 2 serie
Wspięcia na placach 1 seria
MC 2 serie
Wiosłowanie sztangą w opadzie 1 seria
Wyciskanie sztangi na ławce poziomej 2 serie
Rozpiętki 1 seria
Wyciskanie żołnierskie 2 serie
Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 1 seria
Francuskie leżąc 2 serie
Szrugsy 2 serie
Uginanie sztangi stojąc 2 serie

Tak jak w hst 2 tygodnie 15 powtórzeń, kolejne 2 tygodnie 10 powtórzeń, kolejne 2 tygodnie 5 powtórzeń i ostanie 2 tygodnie 5 negatywnych. Z tygodnia na tydzień progresja ciężaru. Ogólnie chodzi mi czy kolejność oraz dobór ćwiczeń jest odpowiedni i ewentualnie czy mogę coś dorzucić. Dziękuję za wszelkie informacje.

Zmieniony przez - PiotrekOK w dniu 2015-03-26 11:40:03
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 779 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3988
Za dużo ćwiczeń. Co Ty na to by podzielić na 2? Serie zależą od mikrocyklu. Dla 15 1s, 10 2 s, 5 3s.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17
Obecnie mogę chodzić tylko 3 razy w tygodniu trenować(pon,śr,pt), więc dzielenie chyba odpada. To w takim razie przy 15 powtórzeniach każde ćwiczenie ma być wykonywane po 1 serii, a w 10 po 2 serie w każdym ćwiczeniu itd. ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 2284 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 62142
Zanim zaczniesz trening HST poczytaj na temat tego treningu,bo ten wklejony przez Ciebie nie ma nic wspólnego z tym treningiem.Najlepiej napisz w dziale "Trening w domu".Pozdrawiam.

rower1

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból w kolanach i trening

Następny temat

Split jedno ćwiczenie na partie. Można?

WHEY premium