SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HST-PYTANIE

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5571

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 445 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3855
zacznij od 3 serii lub cwiczen (do wyboru) na klatke i plecy
dwoch serii dla barkow, tricepsow i bicepsow
czyli jak ja bede robil Hst to tez mam w jednym dniu zrobic po 3 seriie na klatke i plecy i po 2 seriie n barki triceps i biceps ???

.:Opinia jak Doopa kazdy ma inną:.

-=[Y&A]=-Ghost

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
czyli jak ja bede robil Hst to tez mam w jednym dniu zrobic po 3 seriie na klatke i plecy i po 2 seriie n barki triceps i biceps ???
TO BYL WARIANT DLA KOGOS KTO CWICZYL JUZ WCZESNIEJ I MNIEJ WIECEJ WIE JAKA ILOSC (W CIAGU TYGODNIA) CWICZEN/SERII DAJE MU ZAMIERZONE EFEKTY.
W SZYBKIM SKROCIE: POWIEDZMY ZE KOLEGA CWICZYL KLATKE 1 RAZ W TYGODNIU I ROBIL 3 CWICZENIA PO 4 SERIE (WLASCIWE) - DAJE NAM TO 12 SERII WLASCIWYCH NA TA GRUPE MIESNIOWA. ZAUWAZYL ON TAKZE ZE TAKA ILOSC SERII ODPOWIADA MU JESLI CHODZI O WZROST CZY JAKIEKOLWIEK POSTEPY. W HST CWICZYMY 3X/TYDZIEN CO NAM DAJE 12SERII PODZIELIC NA 3 TRENINGI = 4SERIE NA KAZDYM TRENINGU MAM NADZIEJE ZE JUZ ROZUMIESZ
WARIANT TEN - PRZEZNACZONY JEST JEDNAK DLA KOGOS KTO ZNA SWOJE CIALO, CWICZYL WZCZESNIEJ W TRADYCYJNY SPOSOB I WIE PRZY JAKIEJ ILOSCI SERII/CWICZEN UZYSKUJE WZROST
KOLEGA JAK WIDAC NA ZALACZONYM OBRAZKU - ROBIL NP AZ 20 SERII NA KLATKE !! TO STANOWCZO ZA DUZO NA TRADYCYJNY TRENING ! BINIU ZMIENIL WIEC TE WARTOSC DO ROZSADNYCH OK. 10 SERII (NA DUZE GRUPY MIESNIOWE - WLASNIE KLATKE CZY PLECY) NASTEPNIE PODZIELIL NA ILOSC DNI TRENINGOWYCH ... I WYSZLO MU TO CO WYSZLO PRZY TAKIEJ ILOSCI SERII NIE NASTAPI PRZETRENOWANIE (W POROWNANIU DO WCZESNIEJSZEGO TRENINGU) A NAWET JESLI - W NASTEPNYM CYKLU HST - MOZNA ODJAC BADZ DODAC SERII/CWICZEN.
pozdrawiam ;


Jak jesz - tak zyjesz
Wiedza to podstawa
Alternatywna Droga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 445 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3855
no ja tez mniej wiecej na klate i plecy mialem wiecej niz na reszte partii wiec tez moge sie zastosowac do tych wskazowek czyli duze 3 a male gr miesniowe 2 seriie tak?? jak pisalem w moim poscie ze juz wiem co i jak z HST wiec teraz wyznacze max dla 3serii po 15 powtorzen potem 10 5 i neg i analogicznie do mniejszych gr mm po 2 seriie
pozdrawiam i juz wiem co i jak. narazie mam cykl na siłe a potem wracam do masy (czyt HST )

.:Opinia jak Doopa kazdy ma inną:.

-=[Y&A]=-Ghost

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
w takim ukladzie - mozesz zaczac od 3 serii na duze grupy i 2 na male
pozdrawiam

Jak jesz - tak zyjesz
Wiedza to podstawa
Alternatywna Droga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
i oby nie bylo problemu z przetrenowaniem (co czesto spotyka sie przy HSt jesi poszczegolnych treningach wykonuje sie zbyt duzo)

Fakty, nie mity - stan wiedzy na rok 2003
'Alternatywna Droga'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 445 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3855
czyli jak bede czul ze jast stanowczo za ciezko to w danym cwiczeniu zmniejszyc ilosc serii o jedna, tak??
ok wiec jak cos bedzie nie tak to bede zmniejszal ale sadze ze nie bedzie co zmniejszac

.:Opinia jak Doopa kazdy ma inną:.

-=[Y&A]=-Ghost

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
dlatego lepij zaczynac od 1 seri na kazda grupe miesniowa, aby w nastepnym makrocyklu mozna bylo dodoac wiecej, ale mozna (wtedy gdy znamy wlasne mozliwosci) zaczac od wiekszej ilosci serii

Fakty, nie mity - stan wiedzy na rok 2003
'Alternatywna Droga'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 445 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3855
na ja juz mam prawie jeden hst za soba ( dla przypomnienia kontuzja barku go przerwala) ale jednak zauwazylem ze za malo serii robilem bo wszystko po jednej. teraz jak juz opisalem bede robil 3 na klata plecy nogi a reszta to po 2 serie badz cwiczenia
pozdrawiam

.:Opinia jak Doopa kazdy ma inną:.

-=[Y&A]=-Ghost

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
powodzenia

Fakty, nie mity - stan wiedzy na rok 2003
'Alternatywna Droga'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
j/w - powodzenia


Jak jesz - tak zyjesz
Wiedza to podstawa
Alternatywna Droga
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan tr

Następny temat

Małe pytanko

WHEY premium