SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HMB vs. Tauryna

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 16220

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 474 Wiek 6 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13073
Tzn.?? Bo nie mam humoru dzis do bezsensownych dyskusji.

Zmieniony przez - Leszek w dniu 2005-08-21 16:01:19

Hej ARKA Gool !!!

www.arkowcy.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
a ja nie mam chumory gadac na tematy z kims ,kto nie do konca wie o co biega wiesz kolego nawet koxy nei na kazdego dizlaja i nie daja efketow jeden bedzie mial 10kg miesni a drugi 5 kg opuchlizny w tym 2kg na watrobie wiec jak insynujesz ze hmb tak rewelacjia ze tylko na cieci nie dizla to zastanow sie bo smieszny jestes
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2650 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 66285
Tauryna zdecydowanie. Po 5g przed treningiem nawet fajna pompka, ponadto poprawia komfort treningu poprzez pobudzenie. HMB - nawet nie wąchaj tego.

Tylko głupcy nie mylą sie nigdy - Sokrates.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 474 Wiek 6 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13073
qazar i w druga strone. ze na ciebie HMB nie dziala tzn. ze na nikogo nie dziala? sam smieszny w takim razie jestes. a moja wiedze nie tobie oceniac.

Hej ARKA Gool !!!

www.arkowcy.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
nie nie jestem smieszny bo nie ja zaczelm wysmiewanei sie z "innych" a co do ocenianai ,kazdy ma do tego prawo widzac czyjes wypowiedzi ,szanuje twoje zdanie ale nei musi mi sie podbac ze obrazasz kogos w tym i mnie ,wiec pamietaj kij ma zawsze 2 konce a moj jest ostrzejszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 474 Wiek 6 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13073
Napisalem ze "wspolczuje" ludziom na ktorych hmb "nie dziala". A co do smiechu to mam tutaj na mysli tych ktorzy nie mieli stycznosci z HMB ale powtarzaja to co kiedys wyczytali a nawet nie probowali tego suplementu na sobie testowac. Nikogo nie obrazam a zdania poparte argumentami (np. Twoje) szanuje.
Co do ostrosci bym polemizowal

Hej ARKA Gool !!!

www.arkowcy.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
jesli tak to eot ja mam takie zdanie (oparte na doswiadczeniu) ty masz inne ( rozwnierz oaprte na doswiadzczeniu) wymienilismy zdania i po to jest forum kolega teraz podejmie decyzjie i po sprawie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1427
czesc
Ja uwazam ze hmb to jest zarabista sprawa! brałem je przez 4 miesiace w duzych ilosciach i musze powiedziec ze jestem bardzo zadowolony!! spaliłem duzo zbednego tłuszczu i nabrałem niemało masy miesniowej. Być moze dlatego ze jestem jednym z niewielu na ktowrych hmb działa ale nie tylko bo warto zaznaczyc ze brałem to w okresie kiedy moj staz treningowy nie był jeszcze taki duzy i w dodatku podczas robienia pierwszego cyklu kreatynowego... mysle ze te wszystkie czynniki zaprocentowały i temu efekty były takie dobre.. Dlatego mysle ze warto zaryzykowac i przekonac sie czy hmb działa na dana osobe czy tez nie bo jesli okaze sie ze tak to napewno nie bedziecie załowac wydanych pieniedzy... pozdro :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
hmb - tak
tauryna - tak
konkluzja - bierz to i to (w megacapsach olimpu wcale tak drogo miesiecznie nie wychodzi) ^_^

-World belongs to strong and brutal-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tanie Białko!Czy to nie oszustwo??

Następny temat

Rozciąganie a kreatyna?

WHEY premium