SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HMB czy BCAA lub WHEY AMINO??

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15890

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31691
słabo dziala, znam niektórych co po hmb idzie masa na super poziomie, na mojego qmpla dziala wyjątkowo dobrze i na wiekszosc ludzi którzy go stosują, badania tak samo tego dowodzą, za bardzo opierasz wiedze o swoje doswiadczenia,

Życie jest za krótkie by być małym.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Strong jeszcze raz powtarzam ze nie tylko o moje! Aha rozwin mi te super mase bo jestem ciekawy, co to znaczy ze mu super masa idzie!?


McR spoko czy wierzysz czy nie dla mnie to rybka, nie wchodzilbym w polemike gdybym nie widzial takowych.


"Trening i wiara zrobią ze mnie cara"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"McR spoko czy wierzysz czy nie dla mnie to rybka, nie wchodzilbym w polemike gdybym nie widzial takowych."

No tutaj bym sie zastanowil nad Twoja odpowiedzia, ale niech ocenia to czytajacy

Moze cos opiszesz gdzuie byly prowadzone badania, w jaki sposob, na jakich ludziach ?



McRaYvEn
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31691
poszukaj w wyszukiwarce kiedys pisalem to jak dyskutowalem z zikim, według mnie to zamienia sie juz w spam. Mcrayven ma racje narazie żadnego konkretu nie podales tylko pisales o swoich doswiadczeniach i swoich qmpli, szkoda ze nie pamietasz tych badan, bym je chętnie zobaczyl

Życie jest za krótkie by być małym.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A wy znow o tym samym, juz pisalem ze widzialem ale nie pamietam tych badan pamietam jedynie tylko wyniki.

Co z tamta wypowiedzia nie tak ?


"Trening i wiara zrobią ze mnie cara"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No ciekawe , dosc wybiorcza pamiec.
Ok mozesz przedstawic te wyniki ?


P.S. Ty takze piszesz ciagle to samo..



McRaYvEn
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czlowieku, czy ty w ogole robisz cos innego niz przekercanie wypowiedzi innych ?

Wyniki - badania wykazaly ze HMB dziala slabo a nawet w ogole.


"Trening i wiara zrobią ze mnie cara"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31691
cool ja z Twojej wypowiedzi wnioskuje ze hmb ma bardzo silne placebo ze dziala na prawie wszytkich, daj spokój temu suplowi jeden z najsilniejszych suplementów a Ty mi mówisz ze nie dziala, to mnie rozbraja.

Życie jest za krótkie by być małym.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Czlowieku, czy ty w ogole robisz cos innego niz przekercanie wypowiedzi innych ?"

To sie odnosi do mnie?Napisz mi, co ja przekrecam w Twoim toku rozumowania.
Prowadze dyskusje i przedstawiam swoje argumenty.A co robie po za tym, to juz nie twoja sprawa.

"Wyniki - badania wykazaly ze HMB dziala slabo a nawet w ogole."

Tak bardzo interesujace i przekonywujace.
Prawie udalo Ci sie mnie przekonac .Widac duzo zapamietales z badania.


McRaYvEn

Zmieniony przez - McRaYvEn w dniu 2004-01-17 18:30:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mcos tam mnie naprawde nie interesuje czy sie przekonujesz czy nie, mam to gleboko w...napisalem co chciales wiec czego jeszcze chcesz?


Strong nie czaje cie!? o co ci ciagle chodzi o jakims placebo ? napisalem ze czulem regernacje po wiekszych dawkach (6g/dzien - po 3g nic nie czulem!). Caly czas nie czaje o co chodzi...ja nigdzie nie negowalem dzialania HMB, napisalem ze widzialem takie badania i wszystko. A wy sobie domawiacie nie wiadomo co, a tamten juz sledztwo prowadzi. Ja stwierdzilem ze suplement jest slaby nie tylko zwazajac na dzialanie przy 3g ale tez na cene.


"Trening i wiara zrobią ze mnie cara"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gluta,bcaa,bialko

Następny temat

Czy ktoś może mi podpowiedzieć ???

WHEY premium