SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HMB + kreatyna

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1923

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1642 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16357
pozatym, cykl na mono powinien trwac 6-8tyg wiec spokojnie poczekaj, mono sie rozkreca dopiero po ok 2tyg (+ a ty jestem dopiero na 2gim tygodniu wiec nie panikuj tylko spokojnie poczekaj, to nie sterydy


Zmieniony przez - Czarnyy w dniu 2006-01-03 10:38:02

"Dzisiaj jestem mały, jutro będe duży"
Najlepsze wg was stacki kreatynowe - ankieta http://www.sfd.pl/temat245224_strona1/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 109
Na początku brałem 57kg, wiec od marca przyszło mi 23kg na klate i 15kg w masie. Mam nadzieje że wkońcu coś ta kreta mi da... niewiem tylko czy dokupić jej jeszcze i czy własnie tej którą mam teraz (Olimp Mega Caps 150kaps.) czy jakiejś innej... pozatym niewiem też czy dobrze ją biore! na opakowaniu pisze 4 kasp po treningu, a doradzono mi zeby brać jedną rano 3 przed treningiem i 3 po treningu. Czy to dobrze źle? Do tego biore HMB mega Caps 1 rano, po 1 przed i po treningu. Doradźcie mi jeśli sie na tym znacie.
W jeden kaps. kreatyny jest 1g, a zalecane jest około 5-20g dziennnie, wiec niewiem kto napisał na opakowaniu żeby nie przekraczać 4 kaps creatyny dziennie :/

you're getting what your ego deserves

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1642 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16357
m,oment, pierw piszesz ze masz mega capsy olimpu a pozniej ze w 1sztuce jest 1g krety, a moga caps ma przeciez 1250g. Bierz 5g rano na czczo, 5g po treningu w treningowe i 5g w nietreningowe tylko na czczo.

"Dzisiaj jestem mały, jutro będe duży"
Najlepsze wg was stacki kreatynowe - ankieta http://www.sfd.pl/temat245224_strona1/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 53 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 389
Witam mam pytanie zwiazane z połączeniem - HMB + kreatyna + odżywka węglowodanowo-białkowa gdyż moje codzienne zajecia pozwalaja mi tylko na 3 posilki i to na dodatek nie zawsze moge sobie pozwilic na jedzenie dokladnie tego czego potrzebuje moj organizm aby dobrze sie rozwijał i jako uzupelnienie diety myśle o odżywce węglowodanowo-białkowej ? co wy na to ? a jesli odżywka to dobry pomysł to jaką proponujecie i jak ją dawkowac? z góry dzieki za odp. pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 109
W sumie to masz to już tutaj wszystko opisane co i jak... jak nie masz czasu na diete (podobnie jak ja) to załatw sobie coś co ją uzupełni w białko i węglowodany. Co do HMB i kreatyny... wiem ze to są dobre i sprawdzone odżywki, ale wymagają wiecej czasu ( tutaj nawiązuje do przedmówców ).

Ponawiam tylko moje pytanie co mam kupić dalej, gdy skończy mi sie te opakowanie Creatyny (było 150 kaps zostało jeszcze połowa). Mówisz że cykl mono trwa od 6 do 8 tygodni, ale jak myślisz poztstać na tej kreatynie czy kupić coś innego??

you're getting what your ego deserves

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 128 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6634
a moga caps ma przeciez 1250g.
ta milion odrazu...

idz na siłownie gamoniu
a nie sie patrzysz
w ten monitor jak sroka w gnat

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

podczas snu.. ?

Następny temat

Skutki uboczne aminokwasów

WHEY premium