SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HMB

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1076

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 473 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3019
Witam. Trenuje już rok , brałem kre-alkalyn waże 85kg i mam 185 wzrostu. Podnosze 110kg na ławce i wymiary 115 w klatce i 40 w bicu. Nabrałem sporo masy "urosłem w mięśnie" tylko teraz zamierzam sie bardziej wyrzeźbić. No i diete mam i bede ja stosował ale chciałbym czymś sie wspomóc, HMB bedzie odpowiednie? Jak możecie to opiszcie mi krótko w paru słowach jasno jaki suplement bedzie dobry, i jeśli HMB to jak ono dokładnie działa bo jak czytałem wcześniejsze artykuły na temat HMB to są fachowe nazwy niezrozumiale troche;) z gory dziex
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
poda chłopak poziom tkanki tłuszczowej
wiek
czy stosuje dietę

HMB sie nie nadaje do spalania tłuszczu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 473 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3019
tkanki tłuszczowej nie mam dużo ;) poprostu że tak powiem mięśnie mi urosły np klate mam dużą ale słabo wyrzeźbioną. Po roku ćwiczeń na mase chce teraz zrobić przez rok rzeźbe. A wiek 17lat. Dieta jest cały czas ( oprócz wakacji ;) ) to tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to dieta redukcyjna -300kcal jak masz malo tluszczu, do tego Thermo Speed Extreme i dajesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 473 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3019
Tylko wiesz nie chce czegoś " za mocnego :D " jak ten supl działa? coś wiecej mi napisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a co to informacja?
w google sobie wpisz i poszukaj nie?

to jeden ze slabych spalaczy

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 473 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3019
-.- chyba jesteś tu moderatorem i powinieneś udzielać takich informacji po to jest chyba forum ?..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 473 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3019
-.- chyba jesteś tu moderatorem i powinieneś udzielać takich informacji po to jest chyba forum ? pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chyba msz 2 sprawne ręce, oczy i posiadasz umiejętność czytania i korzystania z google?

od tego masz mózg aby nim czasami popracować...

tobie się nie chce szukać, to myślisz ze ja ci będę latał i podawał informacje?

oszalełeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BCAA Glutamina

Następny temat

Który wybrać - Xpand energizer czy zwykły ?

WHEY premium