SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hi-Tec Nutrition - Anabolic Protein

temat działu:

Hi-Tec Nutrition

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 54278

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Mi czekolada potem truskawka wanilia i banan nie lubie ale to moj gust mam kolege co tylko banana, zalezy od czlowika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 226 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2583
super białeczko, smak i rozpuszczalność ok, cena promocyjna jest do przyjęcia, kupiłem 3,5 kilosa w promocji za niecałe 2 stówki, do tego glutafusion, i cellpump, aż sam jestem ciekaw efektów))))

wielkość sama w sobie jest nagrodą...., ale jej koszty bywają straszne)))))))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 104
Czy polecicie to białko kobiecie?? Waże 46 , 154 cm wzrostu ćwiczę 3 razy w tyg o 2 miesięcy. Redukcja z ud i bioder , rzeźba na brzuch, łydki i ręce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3613 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19374
a wie ktoś jakie są proporcje białek w tym produkcie?
I jeszcze jedno czy to okręt flagowy hi-teca/peka czy lepsze jednak whey fusion?

Here we stand or here we fall, history won't care at all...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 226 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2583
dla kobiałki jak najbardziej, duża zawartość białka podkręci metabolim, przy redukcji jak znalazł, po dwóch tygodniach muszę przyznać, że fajna regeneracja, żadnych pertrubacji żołądkowych co jest dziwne przy mixach białkowych, ale to może wynik dodatkowej suplementacji glutafusionem, który stabilizuje pracę jelit))))
w połączeniu z cellpumpem sylweta nabiera wyglądu z dnia na dzień, pompa na treningu nie extremalna ale odczuwalna, co do pytania o to co lepsze, to matrixy białkowe zawsze mają przewagę nad jednoźródłowymi produktami, tylko pytanie zasadnicze: czy ktoś ostatnio robił badania anabolica na zawartość białka w białku?
nasłuchałem się niepochlebnych opini o rzeczywistej zawartości białka w tym produkcie i nurtuje mnie ta sprawa, jednak z punktu widzenia praktyka i użytkowanika tego białka wszystko jest jak najbardziej ok

wielkość sama w sobie jest nagrodą...., ale jej koszty bywają straszne)))))))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 591
Jak deklaruje producent, zawartość białka na 100 G produktu to 91% - ale mamy do czynienia tutaj z pewnym chwytem marketingowym. 91% dotyczy zawartości białka w suchej masie produktu, rzeczywista zawartość białka w tym produkcie (ta sama skala której używa np. Olimp Czy Ultimate) plasuje się (jak również podaje producent) na poziomie 86% - co jest i tak wynikiem bardzo dobrym.

Piszecie tutaj o rzekomych "wałkach" w suplementach Hi Tec'a, ale pozwolę zapytać: na jakiej podstawie wysnuwacie te wnioski? Na podstawie "badań", które jakiś czas temu pojawiły się na forum SFD? Według mnie, aby faktycznie stwierdzić, czy dana firma oszukuje swoich konsumentów należałoby przeprowadzić conajmniej KILKA takich badań i wtedy faktycznie można by było dojść do jednego, słusznego wniosku. Natomiast sugerowanie się jednym badaniem jest trochę...naiwne... Z tego co mi wiadomo na dniach ma ukazać się na forum kolejny test białek i szczerze ciekaw jestem co z niego wyniknie. Nie mam wcale zamiaru twierdzić, że Hi Tec jest firmą świetną, gdyż minąłbym się z prawdą - on, podobnie zresztą jak wiele wiele innych firm nie tylko zajmujących się suplementacją, nie ustrzegł się kilku wpadek, ale wymieńcie chociaż jedną firmę, która w całym okresie swojej działalności nie popełniła żadnego błędu - tylko ten nie pudłuje, kto nie strzela... Osobiście proponuję zostawić kwestię "formalną" i zająć się opiniami konsumentów na temat tej firmy.

Przechodząc do sedna sprawy, należy również nadmienić, że obiektywność to pojęcie względne i w tym przypadku (odżywki) nigdy nie będzie występowało... Bo tak naprawdę, aby faktycznie powiedzieć, że coś jest lepsze a coś gorsze to należałoby wypróbować przez określony, w każdym przypadku taki sam, okres czasu każde białko dostępne na rynku. "Test" powinien być przeprowadzony przez jedną osobę, gdyż ten sam produkt może działać inaczej na różne organizmy. A i tutaj pojawia się kolejny problem, przecież nie zapominajmy, że inaczej reaguje organizm na początku suplementacji a inaczej w późniejszych jej etapach. Defakto po wypróbowaniu danego białka należałoby powrócić do "stanu" przed jego zażyciem co jest już niemożliwe... Jedni wspomagają się białkami Olimpu, inni Ultimate, a jeszcze inni właśnie Hi Tec'a - i każdy z nich jest zadowolony. Dlatego też pozwolę sobie stwierdzić, że nie tyle sama firma co dany produkt jest ważny i to jeszcze pod warunkiem, że stosunek jakość/cena jest korzystny - można przecież wydać na 1 kg białka np. 100 zł, ale po co? Reasumując, ja zawsze przy doborze suplementów kierowałem się ich opłacalnością i stosunkiem jakości do ceny.

Przechodząc już do samego Hi Tec Anabolic Protein to mogę stwierdzić, że jest to białko godne polecenia. O smaku zbytnio rospisywać się nie będę, gdyż według mnie to kwestia gustu, mi smakuje. Rozpuszczalność - i tutaj bym zatrzymał się na moment... Niby wszystko jest ok, w mleku (bez znaczenia czy ciepłym czy zimnym) Anabolic Protein rozpuszcza się całkiem całkiem, o żadnych grudkach czy tym podobnych nie może być mowy, jednakże na języku czuje się "resztki" proszku co jest uczuciem nieprzyjemnym... Przechodząc do jakości - tak jak wspomniałem wcześniej, swoją suplementację białkową opieram o ten suplement i nie mam powodów do narzekań - efekty są zadowalające. Cena korzystna, ostatnio nawet udało mi się jeszcze trafić w pewnym sklepie na promocję 2,5 kg + 1 kg gratis za 190 zł :) Reasumując, Hi Tec Anabolic Protein to dobre białko w dobrej cenie, z czystym sumieniem mogę je polecić wszystkim bez wyjątku (co wcale nie oznacza, że inne produkty białkowe są złe czy gorsze...).

Jak zawsze gotów jestem do dyskusji ;)

PS: Nie stoję po stronie firmy Hi Tec, czy tym bardziej Anabolic Protein, stoję po stronie RACJI :)

Najczęściej krytykowanymi są Ci, którzy mają własne zdanie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 36 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 631
aktualnie szamie truskawke i powiem szczerze ze w polaczeniu z soja smak saredni, ale to zalezy od gustu mam jeszcze czekolade w zapasie, zobaczymy jak sie sprawdzi, jezeli chodzi o rozpuszczalnosc to nie zauwazylem problemow. jak na razie wszystko wyglada w porzadku :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
właśnie zakupiłem 3.5kg tego białeczka zobaczymy jak to działa dam znać napewno po cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3613 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19374
tak, tak .... cykl na biąłku. daj znać koniecznie!

Here we stand or here we fall, history won't care at all...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
człowieku wsadź sobie takie komentarze w 4 litery ok ? będe brał to białko do uzupełnienia diety... takim jak ty trzeba pisać pewnie jeszcze sylabami żeby zrozumieli !


tak poza tym to nie kupiłem biąłka tylko białko, nie wiem co to jest biąłko czy biąłku - nie czepiaj sie ZNAWCO

Zmieniony przez - Anabolicco w dniu 2009-09-19 14:37:56
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hi-Tec Nutrition - Tribulus Terrestris Professional

Następny temat

Hi-Tec Nutrition - Hyperfusion

WHEY premium