SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HGH w budowaniu masy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4413

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
powiedzial skalar czytajac duzo roznych wypowiedzi a nie probujac samemu
5iu

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1025 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28148
a czy wprowadzam kogos w blad?
temat lezy i czeka na odpalenie a wiec naczytalem sie co i jak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
tak piszac ze nie ma sensu krocej a wiecej ja to praktykowalem i jest to co pisza a to co sie dzieje to jednak jest troche roznicy zreszta jak masz dobre gh to sam zobaczysz

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 642 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2250
sam jestem ciekaw , napewno ma sens biarac pod uwage lepsza regeneracje , spalanie tkanki tluszczowej itd , obnizenie cholesterolu , lepsze funkcjonowanie narzadow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A jak jest z jakoscia? Bedzie to suchy miesien?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
zaczynam 3 tydzien razem z saa i jestem na plus

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 919 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12918
powiem wlasnymi slowami: hgh buduje "sztuczne" włokna miesniowe one sa ale w nich nie zachodzi dokladnie taka sama synteza atp jak we wloknach miesniwych budowanych na "zwyklym" sprzecie... to tak odemnie jak by komus zalezalo na masie miesniowej ktora ladnie wyglada ale nie daje tyle sily co np. taka sama masa zbudowana na sterydach typowo androgennych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1025 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28148
ale jak na plus?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
narazie chodzi o regeneracjie pracuje fizycznie plus ostry trening w mym wieku po paru latach na silce i sztukach walki zajechany jestem temu zaczynam zabawe z hgh bo nie mam zamiaru zwalniac zobaczymy jak bedzie po paru miechach

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
nie ma zadnych sztucznych wlokien miesniowych %)

jak bedziesz trenowal 'silowo' to nauczysz uklad nerwowy korzystac z nowopowstalych wlokien /bo sile buduje sie glownie poprzez trenowanie ukladu nerwowego a nie miesni jak by ktos jeszcze nie wiedzial %)/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do oceny, pierwszy PH

Następny temat

Pomocy!!

WHEY premium