SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HCG-skutki uboczne,libido

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18670

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 989
Ja natomiast mam pi zde na hcg z libido i wzwodami dają wisi jak flaga na maszcie i powiewa tylko.
Estro prolaktyna i test w normie.
Nie wspomnę jak cudownie jest na clomie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 143
Err0r'
Ja natomiast mam pi zde na hcg z libido i wzwodami dają wisi jak flaga na maszcie i powiewa tylko.
Estro prolaktyna i test w normie.
Nie wspomnę jak cudownie jest na clomie


A to po jakich ilościach tak się dzieje? Dlatego moim zdaniem każdy kto pierwszy raz ma styczność z hcg powinien zacząć od dawek 500 ui co dwa, trzy dni, żeby zobaczyć jak reaguje. Dawkę zawsze można zwiększyć, a czasami sie okazuje że więcej nie trzeba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 989
Już chyba kazda opcje tego stosowalem.
Testosteron jest w górnej półce więc raczej działa to hcg.
Metro blokuje estro do fizjologicznych ilości ( norma w widelkach)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 989
Letro*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 143
Err0r'
Już chyba kazda opcje tego stosowalem.
Testosteron jest w górnej półce więc raczej działa to hcg.
Metro blokuje estro do fizjologicznych ilości ( norma w widelkach)


To że testosteron jest produkowany to jedno, a drugie to samopoczucie. Widziałem badania gdzie po hcg testosteron był produkowany ale do tego np estro tak wywalone że człowiek miał strasznie słaby humor, problem z libido. No każdy musi to dostosować pod siebie. Znałem ludzi co stosowali tylko nolve i cloma bo hcg im tak ryło humor że woleli nieco dłuższy odblok ale bez takich jazd. To już są kwestie indywidualne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Tylko pamiętajmy o jednym. Jeśli będziesz podawał 1666,66 junitów w pn-śr-pt lub 1000jm eod to osiągniesz wynik testa na poziomie 4-5 ng/ml. Mowa tu o mostku hCG. Nie musisz się wtedy obawiać o wynik e2 i progesteronu - jesteś w normie i wyniki będą ok. Podczas cyklu masz cały czas podawać hCG w ilości 250iu do 500iu co kilka dni. Już parę razy wklejałem badania dotyczące tego schematu i tu nie ma wyjścia - jest to jedyna racjonalna opcja.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 989
Tylko ze ja mam hipogonadyzm hipogonadropowy. Na mnie takie dawki nie działają. Z rad bije po roku omnadren 250 hcg po 2500 aj 2x w tyg.
Najgorzej to libido :/
I trudność z utrzymaniem wagi.
W ciągu ostatnich 1,5 roku przybrała około 30 kg i napewno w większości nie są to mięśnie. Plecy też czuć od przyrostu wagi. Próbowałem jeść mało, tj 1500 kcal dziennie tyłem i tak ale wolniej.
Ale największą bolaczka jest libido,
Bo towar muszę walic cale zycie i jestem podatny na niego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 670 Napisanych postów 1611 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26585
Panowie jak u was z cholesterolem i sercem podczas stosowania TRT i tez większych dawek?


Zmieniony przez - colin2000 w dniu 2020-03-19 10:53:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3785 Napisanych postów 18463 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205629
Cholesterol to przede wszystkim dieta jesli masz na mysli cykl z samego testa.
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 670 Napisanych postów 1611 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26585
Tak sam test solo.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TWP 4 WAY. Czy ten środek jest bezpieczny?

Następny temat

Deca + test na sucha mase po dlugiej redukcji

WHEY premium