SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HCG-skutki uboczne,libido

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18668

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 989
Górna półka bez przekroczenia granicy
Tj mieścił się w widelkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 670 Napisanych postów 1611 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26585
Err0r'
Górna półka bez przekroczenia granicy
Tj mieścił się w widelkach
Nie chcę mi się w to wierzyć... Powinno być powyżej normy....?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 989
Wiem na ten temat dużo, od wielu lat dostaje taka dawkę i jestem badany co 3 m-ce.
Może kwestia organizmu? Dostawalem 250 e10d + Letrazol tabletkę przy zastrzyku.
Po roku przechodzę na hcg i jadę do 6 m-cy- na hcg miałem przekroczona normę po hcg 3 m-ce clom i znowu to samo i tak od kilku lat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 989
Mogę rzucić badania jak się dobrze nie do papierów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 989
Mogę wrzucić badania jak się dogrzebie w papierach *
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 670 Napisanych postów 1611 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26585
W wolnej chwili możesz zapodać wyniki badań. To umnie jest odwrotnie 100mg co 7 dni i jest powyzej normy na samym prolongatum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 670 Napisanych postów 1611 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26585
Być może Letrazol jechał Ci po lipidach...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Err0r'
Wiem na ten temat dużo, od wielu lat dostaje taka dawkę i jestem badany co 3 m-ce.
Może kwestia organizmu? Dostawalem 250 e10d + Letrazol tabletkę przy zastrzyku.
Po roku przechodzę na hcg i jadę do 6 m-cy- na hcg miałem przekroczona normę po hcg 3 m-ce clom i znowu to samo i tak od kilku lat.


mozesz nspisac to tak zebym zrozumial i zalapal chronologie, co kiedy i wjakich dawkach przyjmowales ? Sorry ale nie ogarniam Twoich skrótów myslowych :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 989
A więc przez rok czasu dostaje omnadren 250 1x ampułka co 10 dni. Po tym okresie przechodzę na hcg 5000 aj co tydzień przez do Max 6 miesięcy kiedy przestaje czuć hcg lekarz przepisuje mi clomifen w dawce 50 co 2 dzień i tak przez 3 miesiące, później wracam do testosteronu i tak w kółko.
Przy każdym środku są badania średnio co 3 miesiące i gdy prolaktyna jest ponad normę dostaje dostinex gdy estrogen to Letrazol. Z tym że nie jak mi zalecam,
1 tabletkę dziennie tylko biorę 1 przy zastrzyku ponieważ letro blokuje mi do 0 estro gdybym brał co dziennie. Przy zastrzyku tabletka trzyma estro w ryzach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 989
Reasumując na Tesciu cholesterol mi sie zepsuł, wzrastała nie kontrolowana waga, libido na duzy + Na hcg nie odczułem żadnych skutków ubocznych, mimo dużych dawek 5000 aj e7d przez dłuższy okres czasu( no chyba że nie przypilowalem estrogenu to wtedy kłopoty z moim Putinem.( po to.mam Letrazol) na hcg testosteron wywala mi ponad normę o to znacznie.
Na clomie nie porucham A przynajmniej na mnie tak działa.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TWP 4 WAY. Czy ten środek jest bezpieczny?

Następny temat

Deca + test na sucha mase po dlugiej redukcji

WHEY premium