SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HCG-skutki uboczne,libido

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18673

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
|Ok czyli nie badałes LH i fsh w trakcie tych 6 miesiecy gdzie byłeśTYLKO NA SAMYM hcg tak? pytam bo chciałem zobaczyć czy mimo że przyjmuje się hcg jak leci clomid jednoczesnie - jak zachowuje się przysadka



Zmieniony przez - Michalek83 w dniu 2020-04-02 10:13:30

Zmieniony przez - Michalek83 w dniu 2020-04-02 10:14:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 989
Co ciekawe, Na hcg rosła siła znacznie , no i coś zbudowałem tj miałem wrażenie wizualne że cis na tym poszło.
I tak choruje i tak , silownia nie przeszkadza w tej chorobie więc ćwiczę.
Gdzieś czytałem że hcg nic nie da tj nie wzrośnie siła czy masa - po sobie wiem i nie zgadzam się z tym stwierdzeniem.
Przy popularnych odblokach ludzie ile na tym kręcą 2 tyg ?
Ja w chorobie prawie 6 m-cy w konskuej dawce chodz na ulotce 5 tyś to nie jest szał gdyż pisze że w niektórych przypadkach nawet 3x5000 aj tygodniowo się podaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 989
Michałek badalem , i wyszlo wysokie lh
A fsh było w dolnej granicy.
Przed hcg poniżej norm.
Więc gdyby nie hchlg i clom nie mógł bym dziś mieć Syna.
Zanim staralisny się o dziecko , próbowaliśmy kilka m-cy i nic.
Streszczajac historie po hcg i clomie bez problemów trafił się synek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Err0r'
Michałek, ciężko mi powiedzieć możliwe że przez okres stosowania hcg moglo i zablokować ponieważ w badaniu gdzie górną granicą testa było 900 ja miałem 1100. W miarę jak środek słabiej oddzialowywal ten hormon wisisl pozniej dlugo w widelkach tj testosteron. Więc jeśli zablokowalo to nie na długo


no tu piszesz ze nie wiesz czy Cie zblokoalo. ja sie poddaję..... nie dogadamy sie chyba. jak mozesz to opisz to tak np.

PRZYKLAD!

6 miesiecy hcg 5000 e7d. w trakcie tego okresu w 5 miesiacu badalem lh= x FSH=x
po tych 6 miesiacach przez x miesiecy ( czy tam tgodni) przyjmowalem clomid. robilem badanie w tym tygodniu i badalem to i to wynik taki i taki.


Zmieniony przez - Michalek83 w dniu 2020-04-02 10:33:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
a tu masz to opisane na moim przykladzie. wyniki badan sa z ostatniego dnia danego okresu


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 989
Mam cena teczkę papierów, przez tyle lat na tych srodkach ze ciężko mi przytoczyć z pamięci konkretny wynik tym bardziej że dopiero co skończyłem terapię teściem
12mcy. Obecnie bije hcg 2x 2500 aj tyg
Będę nic tak jeszcze ok 4 m-cy zrobię badanie i tu w stawie o ile korona pozwoli je wykonać.
Poszukam starych papierów i Ci wstawię stare wyniki sam będziesz mógł ocenić. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
znowu co innego piszesz. ja zrozumialem ze teraz jedziez na clomidzie po tym jak przez 6 miesiecy jechales na hcg 50 e7d. teraz piszesz ze wlasnie skonczyles 12 miesiecy testa. Poddaje sie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 989
Tak jadę na hcg.
Pisałem że jechałem dość niedawno na teście 12 m-cy- że poprostu nie pamiętam konkretnych wyników przed tym okresem. Teraz jest hcg po teściu.
Zaproponowałem Ci wyniki starych badań ktore tu wstawie z każdego środka jak stosowalem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 989
Podczas stosowania hcg
Prolaktyna 318 mul 86/324 Max
Testosteron 39 nmol/l 9,9- 27,8 Max
Robione badanie po 2 mcach na samym hcg po 2 miesiącach 5000 aj e7d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 989
Po 5 mcach hcg
15,93 nmol/l 9,9-27,8 więc w widelkach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TWP 4 WAY. Czy ten środek jest bezpieczny?

Następny temat

Deca + test na sucha mase po dlugiej redukcji

WHEY premium