SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Grzegorz Lato - Prezez PZPN 2008 - ??

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3639

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3038 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13220
Dokładnie, tylko że tak jak powiedział Boniek - jest prezesem i powinien uważać co mówi bo ta wypowiedź pójdzie w świat.

United!! United!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2347 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8503
Nawet Leo posade moze stracic. mysle ze teraz to nikt juz nie sprowadzi na własciwe tory tego PZPNu

jak to ujoł Kaczy bagno zawsze bedzie bagnem

Zmieniony przez - edziu18 w dniu 2008-10-30 23:09:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
dokładnie
kaczy to bardzo ładnie ujoł

Zmieniony przez - susik_89 w dniu 2008-10-30 23:23:49

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3038 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13220
Zmieniony przez - Obi_ w dniu 2008-10-30 23:30:29

United!! United!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
nkolejny stary cep
kontynuacja tego co bylo

Boniek to byla jedyna normalna kandydatura
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 67 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1559
ja jednak uważam, że Lato był jedynym sensownym kandydatem, Kręcina już usłyszał zarzuty a Boniek wkrótce usłyszy ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 449 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5387
razor proponuje Ci ochłonąć , jak Lato mógł być sensownym kandydatem jak w ogole nie ma oglady w tych sprawach ? Nawet nie zna jezyka to powiedz mi jak taki czlowiek bedzie nas reprezentowal na arenie miedzynarodowej ? Z tlumaczem ? Mimo tego sprawa jest jasna , nadal w PZPN bedzie balagan bo beda rzadzic ci sami ludzie co wtedy tylko teraz pod przykrywka Laty ktory nikomu nie wadzi bo nic sie nie odzywa. Wszystkim starym betonam to pasuje bo nadal sa przy korycie. Jakby Boniek zostal prezesem od razu zrobilby porzadek tam i oni oczywiscie tego sie obawiali. Dodajac jeszcze ze Boniek zna bardzo dobrze swojego bylego partnnera z druzyny a obecnie szefa federacji UEFA Platiniego to juz dla nas dla Polakow bylby to olbrzymi plus. Ale nie lepiej miec cicho siedzacego Late ktory da soba rządzić i nadal ludzie typu Listkiewicza beda przy korycie .

Przykro to mowic panowie ale Polska byla głupia politycznie , jest oraz bedzie i po dlugie dlugie czasy bedzie korupcja , uklady itp.

Dopóki nie osiągniesz granic wytrzymałości nie czujesz że żyjesz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 82 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7921
Normalka, środowisko PZPNu nie chce zbyt grutownych zmian więc wybrali bardziej zaufanego człowieka. Nihil novi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 67 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1559
Gripen89 masz racje, ja wyraziłem tylko swoje zdanie, fakt może zbyt ogólnikowo ;) ... tak przy okazji nasz Prezydent też reprezentuje nas na arenach międzynarodowych wraz z tłumaczem, więć Lato też może ... decydujące będą najbliższe miesiące .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1650 Wiek 50 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29299
Tragedii nie będzie,bedzie to co wczesniej....korupcja i tyle,,,ech szkoda..

Trza być twardym, nie miętkim!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bukmacherka by bartek-brt!!

Następny temat

Jakie obuwie do FUTSALU???

WHEY premium