SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Grupa treningowa.

temat działu:

Informator KUJAWSKO-POMORSKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 982

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1
Witam:) Przeglądam forum dość często, ale dopiero teraz zdecydowałem się wziąć aktywniejszy udział w życiu forum. To mianowicie wiąże się z tym, że dojrzał pewien pomysł.

Jestem instruktorem sportów walki w Bydgoszczy. Chodzi mi po głowie stworzenie quasi zawodowej grupy nastawionej na udział w zawodach i zawalczenie na arenie miedzynarodowej.

Możliwości są, bo mam możliwość wystawiania zawodników w konkurencjach knockdown, k1, mma, na zawodach ogólnopolskich, zawalczenie o kadre polski na zawody miedzynarodowe i w koncu walke na arenie miedzynarodowej.

Istnieje też możliwość szkoleń z trenerami z całej Polski, karate, combat. Obozy i szkolenia z takimi tuzami sztuk walk jak semmy schilt, sancic czy shariffi.

Chciałbym, żeby to nie było przedsięwzięcie stricte komercyjne, tylko stworzyć grupke 10-15 osob, nastawionych na ciężką prace i zdeterminowanych. Zamykamy się na sali, trenujemy w twardym starym stylu.

Nie muszą to być osoby mające już za sobą jakieś szkolenie ze sztuk walk, jest czas do maja/czerwca, żeby sie przygotować na zawody ogólnopolskie i jestem to w stanie zrobić. Dobrze byłoby jednak, gdyby były to osoby chociaż dobrze przygotowane pod względem fizycznym i mentalnym. Jest okazja wyjścia z siłowni, czy piwnicy i spróbowania sił z innymi.

Zobaczymy czy będzie odzew;) Będą zainteresowani taką grupą w Bydgoszczy?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 464
Ja już od dłuższego czasu myślę o trenowaniu jakiegoś stylu walki lecz kawałek mam do Bydgoszczy ale się zastanowie;]

Trenuj do końca do upadłego bo życie to walka by dążyć do czegoś.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 761 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10642
w jakim wieku mieli by być ci chętni ?

kurczak, ryż i kreatyna zrobią z Ciebie skurvvysyna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 612 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23199
ostatnio wiele nowych miejsc pojawilo sie w bdg gdzie mozna potrenowac sw , jak bywa z jakoscia treningow kazdy wie, sa sekcje lepsze i gorsze , moze cos wiecej o sobie jako osobie trenera ?? pozdr

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1522 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11164
Witaj,

Mam 21 lat i razem z kumplem już trenowaliśmy trochę. Jeśli chodzi o siłowo i wytrzymałościowo to mieścimy się raczej w dobrych kategorach
- 55 pompek w minutę
- bieg bez przerwy pow. 30 min :)
- Siłowe wyniki też bdb.

Powiedz na jakim osiedlu to z chęcią się przejdziemy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 62 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1287
Nie bardzo rozumiem Twoje intencje KBK-BDG. Chcesz być zawodnikiem i szukasz kumpli do treningu, czy jesteś bezrobotnym instruktorem i wahasz się z otwarciem nowego klubu? Jeśli masz kontakty i aspiracje na promotora/managera dla zawodników, to nie sądzę, aby ludzie, którzy "wyjdą z siłowni, czy piwnicy", dali radę na zawodach, więc raczej nawiąż współpracę jako organizator z trenerami działających już klubów, bo w Bydgoszczy nie brakuje miejsc, gdzie można poćwiczyć(FCK, Hunter Gym, GoldenDragon, Espadon, FCK, Zawisza MT ...) Oczywiście przy dobrym trenerze i reklamie znajdą się chętni na nową szkołę walki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1522 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11164
Chyba facet już nas olał więc zostanę przy kung fu :D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

25kg x 2 sprzedam!

Następny temat

******sprzedam nie dużą siłownie********

WHEY premium