SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2ga grupa bjj- 3miasto

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2087

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
maciek- wyslalem ci maila w tej sprawie, jak dotad nie odpowiedziales wiec - prosze jeszcze raz o informacje dot. 2giej podobno formujacej sie grupy. [[email protected]]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie wiem czemu wyslalo sie tylko jedno zdanie????
koncowka byla taka ze koles najpierw chce sobie zalatwic kontakty bo w okularach nie chce nic robic. bedzie je mial prawdopodobnie na poczatku czerwca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 2971 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17426
..sprawa w toku...stop...dam znac...stop...jestes na liscie...stop...bede w kontakcie...stop...koniec transmisji.

Pozdrawiam
M.
3MIASTO GORA!
BJJ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok- jak jestem na liscie to spox
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80672
...a ja?

BOOOOOOOGIE WOOOOGIE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 2971 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17426
Ty tez :) chlopaki szukajcie wiecej chetnych bo na razie kiepsko widze te grupe szczerze mowiac.

Pozdrawiam
M.
3MIASTO GORA!
BJJ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no co jest ludzie? nie slychac bylo? zglaszac sie czym predzej do macka bo sie pogniewamy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ronowicz- ty [sorry za to "ty" : )]chyba jestes z 3miasta, mozebys tak... sie zglosil?
: )

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 617 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8283
chyba zwolni sie jedno miejsce w pierwszej grupie wiecej bede wiedzial w niedziele na treningu :(

DANZAN RYU RULEZ

DANZAN RYU/BJJ RULEZ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28873
No przecierz ja sie juz zglaszalem setki razy :)
Tylko jedna uwaga- nie moze byc ani w piatek ,ani w sobote ani w niedziele :(
Jesli bedzie pon -czawrtek to pisze sie na to z kumplem.

Kto na ulicy raz porzadnie nie dostanie - ten sie nigdy wszystkiego porzadnie nie nauczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28873
W pierwszej grupie cos sie zmienia? Ktos odszedl?

Kto na ulicy raz porzadnie nie dostanie - ten sie nigdy wszystkiego porzadnie nie nauczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kurde uwas już druga grupa co za pech że mieszkam na śląsku umnie niema nic w pobliżu znaczy bjj sam bym jakomś nowom sekcje założył bo tak to mam tylko kempo z takim trenerem że szkoda gadać praktycznie to sam trenuje a nie on mnie zazdroszcze wam pozdro

...ASTA LA MUERTE..


gucio 1920
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy u was tez tak jest?

Następny temat

sparing

WHEY premium