SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Grupa krwi a żywność

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5812

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1669 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52363
widac ze lalik
i mlody
pyskacz jestes


przynajmiej naucz sie jak posty edytowac

zdrowka



Zmieniony przez - junior26 w dniu 2007-08-31 12:31:46

"to jest ten co za kilka puszek bialka wytatuował sobie znak firmowy na plecach?" leże i kwicze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 3517 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21015
Nie przeginajcie bo uruchomi sie banMaszyna

sra ta ta ta ta...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
RalfNight badania prowadzone na temat żywienia zgodnie z grupą krwi nie wykazały żadnych zmian - to raz

dwa , wyłączenie ziemniaków ,słodyczy , mleka i zastąpienie tego rybami i orzechami spowodowało mniejsze ospanie z powodu mniejszego wyrzutu insuliny.

trzy, otyłość czy tycie nie jest spowodowane tym czy jemy produkty roślinne , zwierzęcę czy słodycze tylko przekroczeniem bądz nie bilansu kalorycznego.


swoją drogą Tyka jest jednym z najbardziej znanych się na rzeczy ludzi którzy byli na tym forum.


Na przyszłość Rafale edytuj posty żeby nie robił się chlew.

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 771
nie wykazały zadnych zmian? co masz na mysli? co do trzeciego punktu to wiem, czyli co mam właczyc ziemniaki ? wole kasze gryczaną... czyli MUSZE!!!!!! jesc ziemniaki, mleko i słodycze by miec wyrzuty insuliny czy co? O_O Bardzo ogólnikowo, i bardzo mało konkretnie mówicie.

Zmieniony przez - RalfNight w dniu 2007-08-31 21:44:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
nie, ja bym bardziej powiedział że ty masz bardzo małą wiedzę.


insuline wyrzucają wszystkie produkty węglowodanowe , jedne więcej , drugie mniej

białko również z tymże w owiele mniejszym stopniu

tłuszcz jest obojętnyna wyrzut insuliny



nie wykazały zadnych zmian? co masz na mysli?

a co to znaczy że nie wykazały żadnych zmian ? w szkole nie uczyli ?
Oznacza to że osoby które jadły zgodnie z zaleceniami dietetycznymi pod swoją grupę krwi oraz te same osoby które NIE jadły z owymi zaleceniami nie zaobserwowały żadnych negatywnych ani pozytywnych zmian.


ogólnie to insuline o wiele lepiej trzymać na niskim niż na wysokim poziomie (wyjątek okolice okołotreningowe choć i bez tego da się bez problemu obejść).

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 771
Aha czyli ktos tam z A zjadł miecho, z 0 zjadł miecho, i obaj powiedzieli, ze jest ok i od razu napisali teze ze niema to znaczenia? Buhahahahhahaha zaraz chyba pekne ze smiechu!!!!!!!!!!!! CZŁOWIEKU! Ludzie 30 lat badali co sie dzieje W ZOŁADKU, w UKŁADZIE TRAWIENNYM z pokarmem! A tu jakis bele łepków zapytali czy jest im dobrze czy zle po miesku, i od razu taka teza? Nie zamierzam zmieniac diety która mi służy, szczególnie nie zamierzam jej zmieniac poprzez takie... ekhm ekhm beznadziejne przykłady.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
Aha czyli ktos tam z A zjadł miecho, z 0 zjadł miecho, i obaj powiedzieli, ze jest ok

niestety już nauka poszła o wiele dalej niż twoje myślenie


CZŁOWIEKU! Ludzie 30 lat badali co sie dzieje W ZOŁADKU, w UKŁADZIE TRAWIENNYM z pokarmem

jak masz link do tych badań to wrzuć , chętnie poczytam


Nie zamierzam zmieniac diety która mi służy, szczególnie nie zamierzam jej zmieniac poprzez takie... ekhm ekhm beznadziejne przykłady.

to po co przychodzisz na to beznadziejne forum skoro twoja wiedza jest wystarczająca ?

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 771
Ty zacząłes beznadziejny temat ;) Pytałem tylko sledzia i ciasta, juz sie dowiedziałem, a ty kontynuujesz taką jałową dyskusje ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1669 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52363
Rothen daj spokoj
sa tacy ludzie co wszystko wiedza lepiej
i niech juz tak zostanie

my nic nie wiemy bo jestesmy na forum od czerwca i mamy po 200 artow przeczytanych

"to jest ten co za kilka puszek bialka wytatuował sobie znak firmowy na plecach?" leże i kwicze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 771
Załosne, dobra dzieki osobom, które udzieliły mi odpowiedzi, i juz tu nie zagladam, naraaaa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta redukcyjna do oceny

Następny temat

Czy mozna przegryzc siemie lniane?

WHEY premium