SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Graffiti rysunek SOGI !

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3948

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 228 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7951
Czesc wszystkim, planuje pomalować swój pokój i chciałbym sobie na jednej scianie narysować cos zwiazane z siłownia jednakze brak pomysłów.. aby motywowalo mnie to, zarówno jak i poprawiało mi humor, macie jakies pomysły ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1208 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5847
a trenujesz jakieś sztuki walki??

Pomogłem? to daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 228 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7951
jeszcze nie ale zamierzam w przyszłości, mogą być również jakies napisy, hasla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1208 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5847
ciężko coś znaleźć

Pomogłem? to daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1208 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5847
Takie coś znalazłem :)

Trening,który opuścisz jest treningiem,którego już nigdy nie odrobisz...
Ból jest najlepszym instruktorem tylko nikt nie chce zostać jego uczniem!

Pomogłem? to daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1017 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11740
NIE MA OPIE*DALANIA SIE !

Give me some SOG, Gimmie Gimmie some SOG :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 249 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 631
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
https://www.sfd.pl/Rysunki_z_kulturystami._Zobaczcie.-t326905.html tu masz kilka fajnych rysunków, jak masz kogoś kto ma talent do grafów lub sam robisz to może fajnie wyjść

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
no pain no gain sobie walnij :) to jest najwiekszy motywator ale sam napis najwyzej jak masz talent to sobie kulturyste jakiegos narysuj i w dymku mowi no pain no gain to moja koncepcja

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1017 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11740
NO PAIN NO GAIN - bez bólu nic nie osiągniesz

PAIN MEANS RESULTS - ból oznacza efekty

TRAIN HARD OR GO HOME - trenuj ciezko albo idz do domu (ale to do pokoju nie pasuje :D)

CITIUS ALTIUS FORTIUS - szybciej, mocniej, wyzej (albo w innej kolejnosci to sie tlumaczy :X)

TAKIE MAŁE KANAPECZKI

itp

Give me some SOG, Gimmie Gimmie some SOG :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2237 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33857
ja bym rypnal NO PAIN NO GAIN sam tak mialem kiedys ;]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Silownia i dieta a zycie jak to pogodzic ?

Następny temat

Ławeczka z wyciągiem

WHEY premium