SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gorączka.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1659

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 332 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10518
Siema w srode 13 zaczalem cykl, w piatek dostalem lekkiej goraczki ( 37,8) i tak sie wacha do dzis. Bije propa 100 e2d,tak sie zastanawiam czy jak zmienie propa to moze przejsc? bo koncze teraz BD ktore dostalem a czeka na mnie Axio, jest szansa ze sie uspokoi po zmianie?poza goraczka nic mi nie dolega,zadne gardla ani katary nic z tych rzeczy

Semper Paratus!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 675 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5792
wez eferlagan -obniza temperature i powduje ze "czujesz sie lepiej" nie lamie ci nic w kosciach i niejestes ospaly

3 2 1 BooomBA
i życie staje się lepsze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Reakcja po srodku UG, moze byc nadwrazliwosc na BA, a moze byc po prostu jakis syf w srodku, co powoduje taka reakcje. Jezeli nie przejdzie po paru dniach - wywal to swinstwo, zadnych obrzekow/zaczerwienien nie ma przy biciu, dupa/noga nie boli?

Zmieniony przez - Scorpio93 w dniu 2010-01-18 12:31:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 332 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10518
Nic sie nie dzieje, boli naprawde minimalnie i zadnych obrzekow nie ma. Jutro zaczynam Axio to zobacze jak dalej. Czyli Scorpio tak moze sie dziac po prostu?

Semper Paratus!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24630 Napisanych postów 68291 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 538516
BD ? omg ...
dlatego od dluzszego czasu BD sie unika


co do goraczki to moze byc stan zapalny, no i jak scorpio pisze "reakcja organizmu" na syf

Zmieniony przez - iizziikk w dniu 2010-01-18 12:59:38

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 332 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10518
Przejdzie ?? BD juz w kibel polecialo

Zmieniony przez - chemol w dniu 2010-01-18 13:05:18

Semper Paratus!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24630 Napisanych postów 68291 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 538516
przejdzie przejdzie napewno, goraczka jest dowodem na to ze twoj organizm walczy z syfem
BD,IP te firmy omijam bo sie zawiodlem

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 332 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10518
Mam nadzieje ze Axio da rade. Niby na stronie sie zgadza wszystko i wyglada tez ok. Po sogu da Was. dzieki i pozdro

Semper Paratus!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
ja miałem niedużą gorączkę po wszystkich propach, oprócz oryg farmaka, może przy wyższych stężeniach propek tak poprostu ma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 332 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10518
odswieżam, wiec sprawa wyglada tak, wczoraj poszedl drugi shot z axio,temperatura nadal podwyzszona i utrzymuje sie w granicach 37,3 i taki stan utrzymuje sie juz tydzien. Rano po przebudzeniu mierze i jest normalna po czym po sniadaniu znow podskakuje...nie przekracza 37.5 ale moim problemem jest to ze chodze mega zamulony i chce mi sie spac.a dzis na silce sie zalamalem,zero sily, motywacji,siedzialem tam jak za kare;/ prop dziala bo palka stoi jak nabita i non stop mysle o bzykanku,na treningu pompa tez jest wiec towar ok . Moje pytanie co robic w takiej sytuacji? drazni mnie to bo chodze przymulony zamiast tryskac energia. no i co zrobic z ta temperatura bo tu upatruje sie przyczyny. mial ktos tak kiedys ? przerywac cykl poczekac az sie unormuje i znow zaczac czy dalej ciagnac? w jakis sposob powalczyc z ta temperatura ?

P.S. zapomnialem dodac biore polprazol, moze miec to jakis wplyw ?

Zmieniony przez - chemol w dniu 2010-01-22 17:41:17

Semper Paratus!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 279 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17487
bije juz 3 tydzien propa z axio, w pierwszym tygodniu mialem objawy bardzo podobne do ciebie, goraczka - 37.6 stopni, ciagle bylem ospaly, raz spalem nawet 15 godzin i zamula non stop

od drugiego tygodnia jest zdecydowanie lepiej, goraczka spadla do 37 i caly czas utrzymuje sie na tym poziom wiec temperatura jest lekko podwyzszona, humor sie zdecydowanie poprawil, a sila idzie masakryczine do przodu, rozmawialem ze znajomymi to mi powiedzieli, ze byc moze organizm nie byl przyzwyczajony do takiego skoku kalorii/intensywnosci treningow, stad to zmecznie bo prop na 100% byl dobry i zadnego syfu w sobie nie mial, nikt inny nie narzekal
jedyny minus to, ze jest on cholernie bolesny

Zmieniony przez - _greg_ w dniu 2010-01-22 19:24:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 332 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10518
https://www.sfd.pl/Axio_Labs__Testaplex_P100_foty-t561089.html

taki masz ?

No prop jest ok,czuje go,na stronie axio tez ok.ale ta goraczka zaczela sie zanim zaczalem bic axio bo wczesniej konczylem flakon BD. No w sumie caly cykl nie trwa jeszcze 2 tyg,poczekam jeszcze i zobacze najwyzej odstawie.najgorsze jest to ze slabo z zapalem do cwiczen i sila dzis dramat byl... a co do bolesnosci to ja nie czuje prawie w ogole,tylko jak przycisne.jak przyrosty?brales cos na zbicie tej temperatury ?

Semper Paratus!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kilka wynikow badan nowej ksiazki llewellyna

Następny temat

Prop: Czy koniecznie e2d ?

WHEY premium