SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gorączka na i po cyklu!?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4092

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1837 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7500
Siemanko
mam maly problem związany z moim przeszłym malutkim cyklem!
skończyłem go jakieś2 tygodnie temu, od ponad 4 tygodni sie strasznie*****owo czuje! mam bóle głowy, podwyzszone cisnienie (na cyklu norma ale po??) brak koncentracji i senność!
temperature tylko raz mierzyłem na cyklu, w drugim tygodniu !! miałem 36,9 niedługi czas później zaczęłem sie czuctak*****owo jak teraz ! o od jakiegoś tygodnia (czyli od kiedy zaczęłem mierzyć temp.) mam non stop 37,2 !!! czy ta temperatura moze być spowodowana cyklem ?? jestem zdrowy ... niemam zadnej grypy ani nic .. tylko sama gorączka!
za wszelkie odpowiedzi dzięx

------------------------------
Trening to nie fszystko ale fszystko bez treningu to ch** !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
buehehe napisz dziecko wszystkim ile masz lat i ile juz cykli miales.Zalosne, moze jak cie cisnienie potrzyma pare lat to zaczniesz myslec.
A niedawno jeszcze dał posta "koncze z koksami"

hihihi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8604
z czego cykl sie skladal....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2715 Wiek 4 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81386
a co tam było ciekawego

I Play Rugby
Vale Tudo & Muay Thai fighting

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1409 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5907
poszukaj jakiejs innej przyczyny może masz jakiś stan zapalny w organiźmie , stawy ? zęby? może jakieś pzeziębienie ? Infekcja? zrób sobie wycieczkę do lekarza , Zmierz temperaturę innym termometrem może masz walnięty . No i oczywiście systematyczna kontrola cisnienia (nie zapomnij wspomnieć o tym lekarzowi ) fakt że brałeś koks możesz pominąć na tym etapie nie ma to już znaczenia .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 970 Napisanych postów 19332 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158940
Moze bierzesz clomid teraz? ja biorac mam bole glowy na poczatku i ogolnie z***ane samopoczucie...na szczescie juz jest good

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 630 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5623
moze miales wy***ki?

W porzo ziom :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 488 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8469
Napisz z czego składał się cykl..

Jesteś Wielki jeśli potrafisz wykorzystać swój potencjał!!

Adamos

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1837 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7500
cykl ten był mało skomplikowany !! chodziło mi bardziej o lekkie podniesienie możliwości organizmu! waliłem nieduże dawki
Enanthe 100mg/c5d
stanabol 30mg ED
jestem już po odbloku!

to powiadacie że mogł cykl niemieć większego wpłychu na to???

------------------------------
Trening to nie fszystko ale fszystko bez treningu to ch** !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1704 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41878
Mysle ze niemasz sie czym przejmowac temperatóra 37 to stan pod goraczkowy to niejest nic strasznego mysle ze do kilku dni ci przejdzie samo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1837 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7500
hehe tylko mam taką temperature 37,2 jak przewiduje od paru tygodni a przynajmniej odtygodnia !! biore leki itp a ta sukaniespada może poprostu jestem taki gorący chłopak ??

------------------------------
Trening to nie fszystko ale fszystko bez treningu to ch** !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1704 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41878
Mój stary mi zawsze mówi w takiej chwi ze zamało s krzyrza spuszczam.;]
Morze tesz tak masz ;p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Farmakologia a tluszcz

Następny temat

Przeziębiłm się :-(

WHEY premium