SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

winko/gorączka

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2188

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 293
Po zapodaniu 50 mg winstrolu, po kilku godzinach temperatura wzrosła mi prawie o 1 st., proszę niech ktoś kompetentny wypowie się, czy taka reakcja jest możliwa.

dawid

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
mozliwa aczkolwiek anormalna...
moze byly jakeis inne przyczyny ,zastanow sie, moze poszedles trenowac, albo silnie sie zestresowales?

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56955
jakiej firmy masz winko??

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
spojrz na stopy.. mozliwe, ze transformacja sie juz zaczela.. jezeli zobaczysz, ze przechodzisz mutacje tj. stopy zamienia sie w kopyta i zacznie ci rosnac grzywa na karku to zdecydowanie odstaw! a tak powaznie to wiele osob tego doswiadcza przy winstrolu.. NATURALNA OBRONA ORGANIZMU.. NIETOLERANCJA.. organizm ci przez to chce powiedziec, ze odbiera to jako trucizne wiec jak go lubisz to odstaw a jak nie masz do siebie szacunku to bij dalej o obserwuj transformacji w KUUUNIA IIHHHHHHHHHAAAA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 293
winko greatera, być może że przy iniekcji za bardzo napiąłem mięsień bo cholernie mnie bolał cały dzień.Muszę powiedzieć, że te niepokojące objawy z wolna ustępują.

dawid

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3337 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41269
wal dalej dobrze jest nie ma sie czym stresowac organizm sie przyzwyczaji

<<< j**ać hołotę która z psami w komitywie >>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 293
e-lite, mam już sporo latek, dużo różnych rzeczy w siebie pompowałem i w konia się nie zamieniłem, czego i tobie życzę.

dawid

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
hehe

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
puściłbym ci linka gdzie opisywałem godzina po godzinie jak odlatywałem po strzale pseudo winstrolu LL...ale nie kce mje sie szookac
zreszta efekt był zayebisty-po 1 iniekcji - 20 kg na sztandze i ok -3kg masy oraz -1 cm w patyku.
wrrr az mnie trzepie na samą myśl:(((

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 754 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13091
Bad co masz do LL Cos nie tak

Kto mi wykupi abona ?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Uwaga na niebezpieczny preparat

Następny temat

hgh cena

WHEY premium