SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Goraczka po injekcji propa

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2021

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 285 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5735
siema a wiec tak od pieciu tygodni bylem propa bez zadnych problemow goraczkowych ani innych podobnych. A w czoraj otworzylem nowa butelke I postanowilem ze zrobie sobie zastrzyk w udo I po zainjekcjowaniu nie bylo zadnych problem poleciala tylko jedna kropelka krwi a ty po 2-3 godzinach gdy zaczolem jesc 3 sniadanie byl to ryz I kurczak zaczynal mnie pobolewac brzuch po czym musialem wszstko zwymiotowac trzymalo mnie to tak caly dzien wraz z tym wziela mnie goraczka ktora rowniez trzymala mnie caly dzien I cala noc. Dzis w sumie czuje sie troche lepiej nie boli mnie brzucha ale za to jestem taki jakis oslabiony ale nie czuje bym nadal mial goraczke. nie wiecie jaka to moze byc przyczyna czy bylo to zatrucie pokarmowe czy cos innego ?

None.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54061
poprostu pewnie w tym propie cos bylo z proporcjami i tak wyszlo tez mialem takie sceny ale z cypkiem,ale przeszlo organizm sie przyzwyczaił

Zmieniony przez - szeryf-81 w dniu 2012-05-26 15:04:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 285 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5735
mowisz ze za mocny ? poniewaz ten ma duzo ciemniejszy odcien od tych poprzednich.

None.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54061
nie za mocny tylko w ug roznie bywa jaki jest skład a miejsce po iniekcji boli?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 285 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5735
tak ale tylko wtedy jak napne miesien albo dotkne, po tamtych tez bolaly posladki ale tylko przez 2 tygodnie puzniej juz bylo normalnie.

None.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54061
to musisz sie przemeczyc lub zmienic na innego nic nie poradzisz czasem tak bywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 285 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5735
Kurde mam nadzieje ze do jutra przejdzie I wtedy zrobie strzala w posladki ale jesli dalej tak bedzie to bede musial zmienic.

None.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54061
wez aspiryne i powinno byc git a jak masz gorączke to tez jakies proszki na obnizenie temp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 285 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5735
ale nie zaszkodzi mi to jesli wezme ? a czy paracetamol I panadol tez sie nadaje jesli nie bede mial aspiryny ?

None.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54061
w aptece napewno bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 285 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5735
Napewno :D

None.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tesc deca wino -2 cykl

Następny temat

pomoc w ułożeniu

WHEY premium