SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gołota vs. Tyson ?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4455

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 841 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7869
Zakładam tematy tylko po to bo przeczytałem że najaaktywniejsi moga cos wygrac




w takim razie uważaj na latające banany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 312 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1666
Wiedziałem że chodzi ci o to . Jak chcesz coś wygrać to musisz pomagać innym użytkownikom,odpowiadać na ich pytania. Pisać oczywiście też jakieś arty czy newsy, po prostu być aktywnym. Ale nie w taki sposób że zakładasz tematy bez sensu tylko by wygrać.
A z tą Wikipedia to tak:
Chcąc otrzymywać sogi możesz napisać jakiś art. Tylko właśnie napisać a nie kopiować z Wikipedii. Jak już kopiujesz to podaj źródło, ale za coś takiego nie dostaje się sogów (najczęściej). Zmień trochę podejście bo tak nikomu nie pomożesz tylko zdenerwujesz głupimi tematami lub mylącymi odpowiedziami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 307
ok. To nie będę takich bezsensownych tematów zakładal ale nie tylko ja zakladam takie tematy . Widzialem juz kilka razy jakas zapowiedz walki albo inne podobne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 312 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1666
Ale zapowiedź walki nie jest bezsensownym tematem. Piszę się tam TYLKO o tej walce i nie zaśmieca forum pytaniami na ten temat. Poza tym to że ktoś zakłada głupie tematy nie znaczy żebyś ty je zakładał. Tylko proszę, nie chce widzieć za godzinę tematu:
Kowalski-Nowak-zapowiedź walki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
karol_w2 edytuj posty bo Cię ubije
Zacznij sensownie pisać i pomagać użytkownikom forum to moderatorzy to zauważą.
A pisząc to o czym nie masz pojęcia (czytać "kopiować")nic nie osiągniesz.

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 155 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 996
pomysł mi się podoba ,proponuje żeby gołota wszedł do ringu o kulach i tak walczył a tyson niech walczy na wózku inwalidzkim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 830 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5179
ale Gołota nigdy oficjalnie nie przegrał z Tyson dlatego że Mike był pod wpływem Gandzi i walka anulowana.



a poza tym ta walka była by bez sensu,,,,




Raczej Tyson vs Wałujew

Jestem Szefem własnego życia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Kolejna ściema z tym powrotem.

Były król wagi ciężkiej Mike Tyson w wywiadzie dla Sky News zdementował pojawiające się ostatnio plotki o swoim powrocie na ring.

- Mam 43 lata, jestem gruby. Z kim niby miałbym walczyć?- pytał retorycznie "Żelazny"- Nie jestem tym zainteresowany. Już nie jestem tamtym gościem. Już tego nie kocham.

Mike Tyson, pozostający do dziś najmłodszym zawodnikiem, któremu udało się zdobyć mistrzowski pas wszechwag, z ringiem oficjalnie pożegnał się po przegranym pojedynku z Kevinem McBridem w czerwcu 2005 roku. 17 miesięcy później rozegrał jeszcze pierwszą, i jak się okazało, jedyną ze stu zaplanowanych walk pokazowych w ramach cyklu "Mike Tyson's World Tour". Od tamtej pory "Żelazny" nie wszedł już między liny.

źródło:bokser.org

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1388 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3720
dobra zakonczcie temat dajcie mlodemu owijki mastersa ;D naleza mu sie bo nawet ja takich glupot nie pisalem :D

Caly Czas zastanawiam sie z czego jest panierka przemka

Spamers Squad A Jak

...
Napisał(a)
Usunięty przez OloKK za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 307
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Naciągnięty dwugłowy uda :/

Następny temat

F3-SZERMIERKA dla DOROSŁYCH - MISTRZOSTWA LISTOPADA 2009

WHEY premium